گروه«جوانان محلات تهران»: رژیم کودک‌کش با این اعدام‌ها مرگ خودش را جلوتر انداخت.تجمعات خیابانی،یکشنبه را «روز انتقام»خواهیم کرد

گروه موسوم به «جوانان محلات تهران» در واکنش به اعدام محمدمهدی کرمی و محمد حسینی  اعلام کرد که درد اعدام و قتل جوانان و مردم ایران توسط رژیم اسلامی را به خشم تبدیل می کنیم و به خیابان ها می آییم.

گروه جوانان محلات تهران در پیام خود نوشت: رژیم کودک‌کش با این اعدام‌ها مرگ خودش را جلوتر انداخت. درد این بیداد سنگین را به خشم و سوگواری آنان را به حضور در خیابان‌ها برای انتقام بدل خواهیم کرد

جوانان محلات تهران همراه با فراخوان‌ها برای تجمعات خیابانی، یکشنبه را «روز انتقام» خواند و در توییتر نوشت: «بر سر مواضعمان ایستاده‌ایم.»

این گروه در پوستر منتشر شده نوشته است به «خونخواهی کشته‌شدگان هواپیمای اوکراینی و انقلابمان» در میادین تهران و همه شهرها حضور خواهیم یافت.

رژیم اسلامی بامداد امروز(شنبه)دو جوان ایرانی که در جریان خیزش انقلابی بازداشت کرده بود اعدام کرد و این اقدام واکنش های گسترده داخلی و خارجی را در پی داشت.

پیش تر فراخوانی برای تظاهرات خیابانی برای فردا(یکشنبه)بمناسبت سالروز حمله موشکی به هواپیمای اوکراینی توسط رژیم اسلامی داده شده بود.