گروه تروریستی حماس به بهانه داشتن دو اسیر اسراییلی جنگ روانی بر علیه خانواده های آنها در اسراییل به راه انداخته است

 سازمان های ترور می‌گویند که برای دست برداشتن از آشوب ها و اقدامات ضد اسرائیلی  انتظار دارند که اسرائیل امتیازهای بیشتری به آنها اعطا کند.

گروه تروریستی حماس در تلاش برای گرفتن امتیازات بیشتر از اسرائیل به یک جنگ روانی علیه خانواده هایی دست زده  که پیکر عزیزان آنها در اسارت این گروه تروریستی در غزه به سر می‌برند.

سخن از باقیمانده پیکرهای دو سرباز اسرائیلی است که در جنگ چند سال پیش انتقال پیکر آنها به داخل اسرائیل میسر نگردیده بود و حماس به آنها دست یافته بود.

همچنین دو شهروند غیر نظامی اسرائیل یکی از اعراب بدوی و دیگری تازه مهاجری که از اتیوپی آمده بود در اسارت حماس به سر می‌برند.

در تبلیغات و جنگ روانی حماس ادعا شده و خطاب به خانواده ها گفته شده که بر دولت اسرائیل فشار بیاورید که شروطی را که ما قائل شده‌ایم بپذیرند و عملی سازند در غیر این صورت شما عزیزان خود را نخواهید دید.

این شیوه تبلیغاتی در حالی انتشار یافته که تماس‌های غیرمستقیم بین اسرائیل و گروه های ترور در غزه با میانجیگری مصر ادامه دارد.

سازمان های ترور می‌گویند که برای دست برداشتن از آشوب ها و اقدامات ضد اسرائیلی  انتظار دارند که اسرائیل امتیازهای بیشتری به آنها اعطا کند.

تظاهرات ها از جمله شامل تظاهرات و اغتشاشات هفتگی و روزانه در خط مرزی با اسرائیل- هوا کردن بادبادک های آتش زا و همچنین فرستادن بادکنک های انفجاری به داخل اسرائیل است.

همچنین حماس و دیگر گروه‌های تروریستی در ظرف یک سال اخیر بیش از ۱۰۰۰ موشک راکت و خمپاره از نوار غزه به سوی خاک اسرائیل پرتاب کردند حماس با خطاب قرار دادن خانواده ها می کوشد که آنها را تحریک کند که بر دولت اسرائیل فشار بیاورند که شرایط مطرح شده از جانب حماس و دیگر گروه‌های تروریستی از جانب دولت اورشلیم پذیرفته شود.

گروه تروریستی حماس  در ادامه این اقدامات غیر انسانی و تحریک آمیز خود همچنین یک ویدیو را در توییتر قرار داد که در آن ظاهراً یک سرباز اسرائیلی که در اسارت به سر می برد از خانواده خود می خواهد که برای آزادی او هرچه زودتر اقدام کنند  و شرایط حماس را بپذیرند.

در این ویدیو از قول این سرباز اسیر اسرائیلی گفته شده که ما به اندازه کافی برای دولت و کشور خود خدمت کرده‌ایم و اکنون زمان آن است که دولت اسرائیل به داد ما بیاید و ما را از اسارت رها سازد.

حماس همچنین آهنگی را به این توییت اضافه کرده که در آن ظاهراً سرباز اسرائیلی از خانواده خود می‌پرسد که آیا شما برای رهایی من به اقدام لازم دست خواهید زد و یا مرا به کلی فراموش خواهید کرد؟