گروه تروریست حماس از جهان یاری طلبید. قطر دوباره به فلسطینیان غزه کمک مالی می رساند

گروه تروریستی حماس در غزه که در ابعاد گسترده مورد حمایت رژیم ایران است، از آن کشور و دیگر کشورهای جهان تقاضای کمک کرد و در همان حال که به مانورهای نظامی و تهدیدهای جنگی علیه اسرائیل ادامه می دهد اعلام داشت که اهالی غزه در وضع بدی به سر می برند و نیاز به یاری رسانی جهانی دارند.

اسماعیل هنیه سرکرده این سازمان تروریستی که در بیروت به سر می برد و زیر چتر حمایت حزب الله لبنان قرار دارد، با فرستادن ده ها پیام خطاب به کشورهای عرب، ممالک اسلامی، سازمان ملل و کشورهای دیگر و از جمله آفریقای جنوبی، از آن ها خواست که برای اجرای آرمان های این سازمان تروریستی که نابودی اسرائیل را طلب می کند، مورد حمایت قرار دارد و از کمک مالی جهانی نیز برخوردار شود.

سرکرده حماس در پیام خود همچنین نوشته است که تلاش های آن سازمان برای آشتی با حکومت خودگردان فلسطینی و جناح فتح، به هدف برپایی یک جبهه واحد فلسطینی علیه اسرائیل بی نتیجه مانده است.

در حالی که حماس در مرامنامه خود خواستار نابودی اسرائیل شده و از عملیات تروریستی ومسلحانه برای رسیدن به این هدف جانبداری می کند، حکومت خودگردان فلسطینی خواهان گفتگو با اسرائیل است و راه ترور را بی فایده و خطرناک می داند.

حکومت خودگردان با ادامه همکاری با نهادهای امنیتی اسرائیل، تا کنون بارها توانسته است توطئه های تروریستی حماس و دیگر سازمان ها علیه اسرائیل را خنثی کند.

سرکردگان حماس اخیرا فاش ساختند که تنها در یک قلم، ۲۲ میلیون دلار پول نقد در چهل چمدان از حکومت ایران دریافت کردند.

و بنا به یک گزارش دیگر، امروز (دوشنبه) اعلام شد که اسرائیل با انتقال بیش از ده میلیون دلار کمک نقدی امیرنشین قطر به غزه موافقت کرده و انتظار می روزد که این پول بزودی وارد آن سرزمین شود تا بین اهالی نیازمند فلسطینی تقسیم گردد. امیرنشین قطر تاکنون بیش از یکصد میلیون دلار به اهالی غزه اهدا کرده که با موافقت اسرائیل به آن جا انتقال یافته است.

شرط اسرائیل آن بوده که این مبالغ بین افراد نیازمند تقسیم شود و به دست حماس نیفتد. به هر فرد ساکن غزه صد دلار اهدا شده، ولی با قاطعیت نمی توان گفت که حماس و دیگر سازمان های تروریستی، از آن بی بهره مانده اند.