گزارشی درباره تهدیدهای روز چهارشنبه فرماندهان سپاه پاسداران

تهدید های فرماندهان سپاه پاسداران نسبت به کشورهای منطقه و کشور اسراییل همواره در طول ۴۰ سال گذشته وجود داشته و امر تازه ای نیست.

اما در طول هفته های گذشته و بالا گرفتن احتمال جنگ و درگیری نظامی میان ایالات متحده و ایران و همچنین در لیست تروریستی قرار گرفتن سپاه پاسداران فرماندهان سپاه بر حملات لفظی خود بر علیه ایالات متحده و کشورهای منظقه و اسراییل افزوده اند.

در تازه ترین تهدید و رجز خوانی فرماندهان سپاه رئیس ستاد کل نیروهای مسلح سپاهی محمد حسین باقری روز چهارشنبه گفت:ما علاقه ای به جنگ و درگیری نداریم اما در آمادگی کامل به سر می بریم.

وی گفت:سپاه ما متعلق به امام زمان است و تلاش می کنیم هر روز وضعیت دفاعی ما بهتر شود و در شأن نیروی مسلح کشور وابسته به امام زمان (عج) باشیم.

وی اظهار داشت: نیروهای مسلح کشور در آمادگی کامل برای تامین امنیت و حفاظت از کشور به سر می برند و ذره ای از آرمان ها و اهداف انقلاب اسلامی کوتاه نمی آییم.

سپاهی پاسدار یحیی رحیم صفوی دستیار و مشاور علی خامنه ای نیز در سخنانی در روز چهارشنبه گفت: اگر دشمن به ما حمله کند به آنها پاسخ سخت و پشیمان کننده می دهیم.

رحیم صفوی در ادامه رژیم را بسیار قدرتمتد توصیف کرده و در مقابل ادعا کرد که آمریکا و به گفته او صهیونیستها(کشور و ملت اسراییل) ضعیف هستند وی در این باره گفت: افول قدرت آمریکا و صهیونیست ها شتاب گرفته است.در ۴۰ سال گذشته ایران اسلامی هر سال قوی تر شده است و در مقابل قدرت آمریکا و رژیم صهیونیستی افول کرده و آنها هر سال ضعیف تر شده اند.

وی توضیح نداد که نشانه های قدرت رژیم را در چه می بیند در حالی که به گفته مقام های حکومتی رژیم اسلامی در بدترین شرایط اقتصادی به سر می برد و به تبع آن وضعیت نظامی رژیم نیز رو به ضعف و ناتوانی می رود.

رحیم صفوی به سرنگونی پهپاد آمریکایی توسط رژیم اشاره کرد و گفت:، ما هواپیمای بدون سرنشین آمریکا را در داخل آب های سرزمین خود سرنگون کردیم بدون آنکه واشنگتن بتواند اقدامی کند.

همچنین پاسدار حسین سلامی فرمانده سپاه پاسداران در اظهارات جنگی جدید خود گفت: «در نقطه فشار حداکثری قرار گرفته ایم، اما دشمن بیش از این توان ندارد و در تهدیداتش به اشباع رسیده ولی با این همه، تهدیدهای او متوقف نمی شود».

پاسدار سلامی  افزوده گفت: «با وجود تهدید ات زیاد ، دشمن برای ما موهبت است و هر چه این تهدیدات بزرگ‌تر باشد، سودمندتر است. تا با قدرتهای جهانی دست و پنجه نرم نکنیم جهانی نمی‌شویم. هر چه زمان می‌گذرد تهدیدات دشمن شکل جدیتر به خود می‌گیرد، فضای منازعه شدیدتر و دشمن به ما نزدیکتر می‌شود.

در هفته های اخیر و پس از سرنگون کردن پهپاد آمریکایی توسط رژیم اسلامی و اعلام اینکه پرزیدنت ترامپ در لحظه های آخر برنامه حمله نظامی به ایران را متوقف کرده است فرماندهان سپاه را بر آن داشته که به تهدید های لفظی خود بر علیه ایالات متحده بیافزایند و دلیلش هم این است که اینگونه می اندیشند که ایالات متحده اکنون شرایط حمله به رژیم را ندارد چرا که پرزیدنت ترامپ در ماه های پایانی دور اول ریاست جمهوری خود قرار دارد و وارد کارزار انتخاباتی میشود و بر همین اساس آنها به تهدیدات خود که بیشتر جنبه داخلی و برای قدرت نمایی در داخل و برای مردم ایران است بر علیه آمریکا افزوده اند.

 

 

2 دیدگاه‌

  1. پس بهتر است سران رژیم اسلامی این را بدانند که هرگز یک یهودی را نمی‌شود تهدید کرد ما در طول تاریخ دشمن کم نداشته ایم و تمامی دشمنانمان به زیر خروارها خاک رفته اند ، مبارزات ما مانند رژیم ایران به اندازه ۴۰ سال حرافی نبوده است . بدانید با کسانی دشمنی میکنید که به اندازه طول تاریخ مبارزه کرده اند و به معنای واقعی قدرتمند هستند . اکنون در این برهه تاریخی رژیم اسلامی ایران برای ما اسرائیلیان نقش لیوان بلورین را دارد ، پاشنه کفشمان را رویش میگذاریم و میگوییم : (( ای اورشلیم اگر تو را فراموش کنم انگار که دست راستم را فراموش کرده ام )) و آرام زیر پایمان میشکنیم و خوردش میکنیم . زندگی برای اسرائیل ادامه دارد . . . (نئوهاگانا ایران)

  2. باقری ، رحیم صفوی و سلامی (به قیافه باقری و رحیم صفوی نگاه کنید جنایت و پلشتی از چهره آن دو می بارد، چهره سلامی تجسم کودنی خون آشامی است) کوچکتر از آن هستند که لحظه ای در برابر ارتش توانمند اسراییل بایستند، این ابلهان فاشیست را دستگیر و محاکمه کنید.

Comments are closed.