روز گذشته جواد ظریف در صفحه اینستاگرام خود اعلام نمود که از سمت خود به عنوان وزیر خلرجه حکومت اسلامی کناره گیری میکند.

ساعتی بعد ظریف در پاسخ به پرسش وبسایت حکومتی انتخاب درباره علل استعفای خود پاسخ داد:«بعد از عکس های ملاقات‌های امروز دیگر جواد ظریف به عنوان وزیر خارجه در جهان اعتباری ندارد.»

منظور ظریف از عکس های ملاقات بشار اسد تصاویری است که بشار اسد رادر دیدار با حسن روحانی و علی خامنه ای نشان می دهد در حالی که هیچ کدام از مقام های وزارت خارجه از جمله جواد ظریف حضور ندارند و به جای او قاسم سلیمانی سرکرده سپاه تروریستی قدس حضور دارد.

بخش خبری رادیو پیام اسراییل در همین رابطه گفتگویی با دکنر علی اکبر امیدمهر دیپلمات پیشین و فعال سیاسی انجام داده است.

دکتر امید مهر معتقد است استعفای جواد ظریف طرح و نقشه اتاق فکر حکومت اسلامی است که به این وسیله توجه دولت های اروپایی را در شرایطی که اروپا به سیاستهای ایالات متحده نزدیک می شود جلب کنند.

گفتگوی بخش خبری رادیو پیام اسراییل:

2 دیدگاه‌

  1. چه فرقی میکنه که ایشون ( ظریف ) میمونه و یا میره؟. ایران که اطاق عمل مغز یک بیمارستان نیست که ایشون متخصص و جراح لایق و منحصر به فردیه که برای نجات مریض ک در زمان انجام عمل در اطاق حاضر نباشه مریض از دست میره، اما ایران در این چند سال به درجه ئی « رسونده » شده که فقط « زالو » به جونش انداخته شده و زالو ها هم به طور سیستماتیک از رهبر ( خائنه ئی ) گرفته تا خود ظریف و همه دولتمردان متعددی که با باجناقها و برادرها و عمو جان هااشون لباس « خفت » رو به جای لباس * خدمت * به این ملت محروم به تن کردن و همینطور تا اونجائی که نفس کثیفشون می کشه خون ادامه حیات معنوی و مادی این ملت رو میمکن!. برای این بی ریشه های انسانیت و احترام به هم نوع هم هیچ قرقی نمیکنه که اگر به جای جنگی با اسرائیل و یا عربستان انرا با پاکستان به راه بیندازن و میلیونهاکشته و زخمی واواره و بیخانمان از مردم در بند و خرابه و ویرانه ئی از مملکت به جای بگذارند!. امروز در خبرها شنیدم که « ظریف را » دوباره بر تخت روان وزارت امور خارجه شکست خورده کشور اسلامی نشوندن و بر سر کاری که « هرگز » ازاون استعفا نداده بوده برگردونودن!.امروز باز هم د خبرها امده بود که اقای نتنیاهو در سفر یک روزه اش به مسکو در مورد سوریه با او به توافقهائی رسیده که مسلما از موافقت « امریکا » باانان دور نیست. متاسفانه ثروت بی کران و نامحدودی که در همه اشکال و زمینه ها در خاک این کشور نهفته است که ب ه شهادت تاریخ به « همه کس » تعلق دارد به جز « ملت » محروم ان کشور متاسفانه میتواند به طور احسن توسط این نابکاران مذهبی در جمهوری اسلامی برای خرید همه قدرتهای جهانی مورد استفاده قرار بگیرد که بتواندبرای ادامه حیات الوده و فاسد خود بدون زحمت و مزاحمت به « مکیدن » خون ملت ذلیل ایران ادمه دهد!.

  2. آخرین تجزیه و تحلیل ها اشتباه تحلیلگر نشان داده
    جانشین سمت وزارت می بایست یگی از اصلوگرها باشه افرادی که با روحانی و کابینش زاویه دارند این به نفع نظام ,باید دید خبر کنارگیری درست .No zarif

Comments are closed.