گلۀ علی خامنه ای که چرا جهان اسلام به یاری ترور فلسطینی نمی آید؛ او از ادامه کمک رژیم سخن می‌گوید 

علی خامنه ای در سخنان امروز خود به سختی گله کرد از این که تروریست های جهاد اسلامی، در نبرد کنونی با اسرائیل، کاملا تنها گذاشته شده اند و هیچ کشور عربی و اسلامی زبان به ملامت اسرائیل نگشود و این کشور را مورد حمله قرار نداد

با گذشت یک روز از اعلام آتش بس در عملیات تعرضی جهاد اسلامی آزادی فلسطین علیه شهروندان اسرائیلی، امروز (آدینه) همچنان تنش بین طرفین ادامه دارد و نیروهای اسرائیلی در حال آماده باش به سر می برند تا هرگونه تعرض تازه از غزه به سوی خاک اسرائیل را خنثی کنند.

از بامداد روز گذشته که آتش بس اعلام گردید، تا ساعات شب گذشته، ۹ فروند دیگر موشک از غزه به سوی خاک اسرائیل شلیک گردید و موجب شد که یک شب دیگر، اهالی شهرک های اسرائیلی پیرامون غزه شب را در پناهگاه بگذرانند.

علی خامنه ای در سخنان امروز خود به سختی گله کرد از این که تروریست های جهاد اسلامی، در نبرد کنونی با اسرائیل، کاملا تنها گذاشته شده اند و هیچ کشور عربی و اسلامی زبان به ملامت اسرائیل نگشود و این کشور را مورد حمله قرار نداد. سازمان تروریستی جهاد اسلامی پیش از ظهر امروز با فرستادن پیامی برای علی خامنه ای، از آن چه که کمک های بی دریغ رژیم ایران و دیگر سازمان های ترور توصیف گردید سپاسگزاری بسیار کرد.

جهاد اسلامی در این پیام، وارد جزئیات و ماهیت این کمک های رژیم ایران نگردید، ولی آگاهان می گویند که موشک های شلیک شده به خاک اسرائیل، ساخت رژیم ایران بوده و یا دست کم تکنولوژی ایرانی در اختیار تولید کنندگان آن در غزه قرار گرفته است.

به دنبال شلیک ۹ موشک در شبانه روز گذشته، نیروی هوایی اسراییل چند هدف دیگر متعلق به جهاد اسلامی را در نوار غزه منهدم ساخت که مهمترین آن ها کارگاه های تولید موشک بودو در دو روز نبردهای سنگین، حدود ۴۵۰ فروند راکت و موشک از غزه به سوی خاک اسرائیل شلیک شد که خوشبختانه تلفات جانی به دنبال نداشت و آسیب مالی نیز ناچیز بود. ولی زندگی عادی شهروندان در اطراف غزه کاملا مختل شده است.

علی خامنه ای که امروز (آدینه) با نمایندگان کنفرانس وحدت اسلامی و سفیران کشورهای اسلامی و مقامات حکومت ایران سخن می گفت، به سختی از این که سازمان جهاد اسلامی در رویارویی با اسرائیل تنها گذاشته شده، سخت زبان به گله گشود و از جمله گفت: «قضیه فلسطین بزرگترین مصیبت دنیای اسلام است» و افزود: «اگر وحدت جهان اسلام رعایت می شد، این همه مصیبت در دنیای اسلام وجود نداشت».

آن چه خامنه ای در سخنان خود به آن اشاره نکرد، این واقعیت بود که حتی گروه تروریستی حماس که قدرت را در غزه به دست دارد، حاضر نشد به نبرد جهاد اسلامی علیه اسرائیل بپیوندد و متقابلا، این کشور را هدف حملات موشکی قرار دهد و از این رو جهاد در نبرد خود کاملا تنها ماند.

در مورد علت نقض آتش بس از جانب جهاد اسلامی و شلیک ۹ فروند موشک دیگر، در اسرائیل ارزیابی می شود که این تعرض ها توسط عوامل خودسر در میان جهادی ها و بدون اجازه فرماندهی مرکزی صورت گرفته بود.

خامنه ای در سخنان امروز خود با صراحت کم سابقه ای از آن چه که “لزوم نابودی حکومت صهیونیستی نام برد سخن گفت. او تاکید کرد که لزوم نابودی اسرائیل، آن گونه که از هنگام آغاز انقلاب تا به امروز بیان گردیده، ایجاب می کند که کمک به فلسطینیان بدون ملاحظه و رودربایستی صورت گیرد. رهبر حکومت اسلامی ایران گفت که رژیم ایران این کمک ها را در اختیار فلسطینی ها گذاشته و همچنان خواهد گذاشت و این کار را وظیفه کل جهان اسلامی می داند.

در گزارش های امروز آمده است که شکاف بین حماس و جهاد اسلامی در نوار غزه گسترده تر می شود. سرکردگان جهاد ابراز خشم می کنند که چرا حماس به یاری آن ها نیامد. در چارچوب تعهدات فلسطینی برای حفظ آتش بس و حفاظت از آرامش، فلسطینیان تعهد کرده اند که امروز (آدینه) از برگزاری آشوب ها روزهای جمعه در خط مرزی غزه با اسرائیل خودداری ورزند. اکنون نزدیک به دو سال است که این آشوب های هفتگی ادامه داشته است.

علی خامنه ای در ادامه سخنان امروز خود که در آن قاطعانه از محو اسرائیل سخن گفت، از جمله چنین اظهار داشت: «درباره محو کشور صهیونیستی، باید بگویم که ما طرفدار فلسطین و استقلال و نجات آن هستیم و محو اسرائیل به معنی محو مردم یهودی نیست، چرا که ما با آن ها کاری نداریم و آن ها نیز در کمال امنیت در آن جا زندگی خواهند کرد».

آشنایان امور در اسرائیل می گویند که کشتار مردم مسلمان سوریه به دست رژیم بشار اسد با همکاری رژیم ایران، و همچنین تیراندازی های حشد الشعبی در عراق به سوی مردم مسلمانی که حق شهروندی خود را می طلبند، نمونه های از میزان امنیتی است که گروه های ترور فلسطینی، در صورت تسلط بر این سرزمین، در مورد یهودیان رعایت خواهند کرد.

حسین سلامی فرمانده سپاه پاسداران، روز گذشته دوباره اسرائیل را مورد تهدیدهای جنگی قرار داده و گفته بود که به آسانی می توانداین کشور را نابود کند. سلامی که پرحرف ترین فرمانده سپاه محسوب می شود، گفت: «یکی از رویاهای شهید تهرانی مقدم، از بین رفتن رژیم صهیونیستی بوده و این رویا به زودی به تحقق خواهد پیوست». او گفت که یکی از رویاها، ساخت موشک نقطه زن علیه اسرائیل است. حسین سلامی پیشتر ادعا کرده بود که رژیم ایران چنین موشک های نقطه زنی را در اختیار دارد که قادر است سراسر خاک اسرائیل و اماکن بسیار حساس آن را هدف قرار دهد.

4 دیدگاه‌

  1. حالا که جهاد اسلامی و رژیم آخوندی بدنبال این هستن که موشک باران اسراییل را بصورت عرف رایج در بیاورند اسراییل هم باید از بین بردن این نخاله های تاریخ (جهاد اسلامی ) را ادامه بدهد

  2. سید علی خامنه ای نماینده تام الختیار شیطان وابلیس روی زمین مخصوصا داخل ایران میفرمایند که: باید ملت فلسطین و ساکنین آنجا بتوانند دولت خودشان را تعیین کنند. ایشان این مرد بشعور تاریخ نفرمودند که چرا ملت ایران نتواند دولت و حکومت و رهبر خودش را تعیین کند و برای ملتهای دیگر که آزاد هستند آزادی بیشتری قائل شده است ولیکن برای ملت ایران هیچ. یکبار این ولی وقیح نفرمودند که پس وضعیت ملت ایران چه خواهد شد؟ آیا ملت خودم گرسنه هم هستند؟ آیا ملت ایران و فرزندان ملت خودم بیمه – کار- تحصیل- مسکن – بهداشت – آزادی- تفریح – آینده و… هم دارند؟؟ دائم برای پر کردن جیب خودش وای این و آن را میزند اصلاً ایرانی نمیباشند و ربطی به جامعه ایرانی و کشور ایران ندارند. این فراماسون به چه حقی از اموال ملت ایران را یا برای خودش و یا برای کشورهای دیگر میدزد و سوخت رسانی میکند؟؟

  3. اینها کار دیگر ندارندبجز خون ریزی درکشورهای مسلمان چهل سال است که مردم را بیچاره کرده اند.وفقط به فکر عقاید ایدولوژی خودشان هستند .اگر مردم کشورهای اسلامی به مردم ایران نگاه کنند دیگر گول این اخوندهای بی سروپا را نمی خورند هرجا که دخالت کردهاند بجز بیچارگی چیزی به ارمغان نیاورده اند .
    انشاله نابود شوند
    سال ۵۷شاه رفت وشاه دیگری سبز شد اصلا دراین کشور دمکراسی نیست فقط خفقان

Comments are closed.