گوشه دیگری از یهودستیزی رهبر حزب کارگر بریتانیا و حمایتش از ترور فلسطینی، افشاگری شد

رهبر حزب کارگر بریتانیا که با اشتیاق می خواهد حلقه گلی را روی قب جنایتکاران فلسطینی قرار دهد که ورزشکاران اسرائیلی را کشتند

رسانه های همگانی در بریتانیا جزئیات بیشتری را از گرایش های یهودستیزانه جِرِمی کُوربین Jeremy Corbyn رهبر کنونی حزب کارگر بریتانیا منتشر کردند. کوربین که در گذشته ادعا می کرد هیچگونه گرایشی به ترور عربی ندارد، اکنون روزنامه های لندن می نویسند که او از جمله در همایشی در قطر حضور داشته که قاتلان شهروندان اسرائیلی و سرکردگان حماس و فرمانده هان  شاخه های آدمکشی سازمان های ترور فلسطینی، میهمانان اصلی آن بوده اند.

هفته پیش نیز عکسی منتشر شد که نشان می دهد جرمی کوربین حلقه گل بزرگی را به دست دارد که قرار بود روی سنگ قبر چند تروریست فلسطینی نهاده شود که چند ورشکار اسرائیلی را در بازی های جهانی در المپیاد مونیخ، به طور فجیعی به قتل رسانده بودند.

روزنامه های لندن نوشتند که این همایش تروریستی در سال ۲۰۱۲ در امیرنشین قطر با حضور رهبر کنونی حزب کارگر بریتانیا برگزار شد و یکی از سخنرانان اصلی آن، تروریستی بود که فرماندهی عملیات نظامی حماس در کرانه باختری را به عهده داشت و در دادگاه اسرائیل به جرم جنایات متعدد به حبس ابد محکوم شد، ولی اسرائیل بعدها ناچار شد در چارچوب مبادله افراد، او را زا زندان آزاد کند و به خارج از منطقه تبعید نماید. کوربین دز این همایش، سران تروریست ها را “برادران عزیز” خطاب کرده بود.

یک بانوی عضو پارلمان بریتانیا و از سران حزب کارگر، جرمی کوربین را متهم ساخته که دارای گرایش های ضد یهودی است و از اسرائیل نفرت دارد و با ترور فلسطینی همکاری می کند.

کوربین هنوز به افشاگری های جدید واکنشی نشان نداده است. ولی در موارد پیشین، به نخست وزیر اسرائیل حمله برد و او را به کشتن فلسطینیان متهم ساخت و این در صورتی که اکثر آنانی که در طول خط مرزی اسرائیل با غزه هلاک شدند، به تائید گروه حماس، عضو سازمان های تروریستی بوده اند.