یادآوری احمدی نژاد: خامنه ای بر ثروتی به ارزش دویست میلیارد دلار تسلط دارد و حساب پس نمی دهد

در شبکه های اجتماعی در ایران، شماری از کاربران، در پاسخ به روحانی که روز گذشته گفته بود “اموال رهبر تنها یک حسینیه و یک خانه ساده است ” با ذکر نامه احمدی نژاد پاسخ دادند که در آن از بخشی از ثروت کلانی که خامنه ای بر آن تسلط دارد پرده برداشته بود. کاربران شبکه های اجتماعی برای نشان دادن پوچی ادعای روحانی، بخشی از نامه رییس جمهوری پیشین حکومت را که افشاگر واقعیات تکان دهنده ای است، منتشر ساختند .

محمود احمدی نژاد در این نامه، که دو سال پیش انتشار یافت، خطاب به علی خامنه ای از جمله نوشت : «امروزه بنیاد ۱۵ خرداد، بنیاد مستضعفان، ستاد اجرایی فرمان امام، بنیاد تعاون سپاه، بنیاد تعاون ارتش، بنیاد تعاون بسیج، بنیاد تعاون وزارت دفاع و بخش اقتصادی کمیته امداد امام بیش از ۷۰۰ هزار میلیارد تومان ثروت دارند که مردم از گزارش کار و درآمد و محل مصرف آنها بی‌اطلاع هستند».  احمدی نژاد نوشت: «اگر این ثروت آزاد شود و در اختیار مردم قرار گیرد آیا فقیری باقی می‌ماند؟ در آن صورت سرعت رشد کشور چقدر خواهد شد؟».

در ماه های اخیر تصاویر هوایی از بیت رهبری در رسانه ها انتشار یافته که نشان می دهد خامنه ای در یک محوطه بسیار وسیع، چندین قصر برپا ساخته و باغ های بزرگی احداث کرده و محل اقامت خود را به صورت قصرهای دوران پادشاهان فرانسه در آورده است.

ثروتی که به گفته احمدی نژاد در اختیار بیت رهبری قرار دارد و هیچ گزارشی درباره آن به مردم داده نمی شود، به دلار، بر حسب نرخ زمان نگارش این نامه، بر دویست میلیارد دلار بالغ می شود.

5 دیدگاه‌

  1. خوب اشکالی ندارد که رهبر یک مملکت با اصطلاح اسلامی بتواند اینگونه مال ومنالی را به چنگ آورد حتماً شرعی وقانونی دزدی شده است. رهبر هم دوران بازنشستگی دارد وباید محتاج بیگانگان نشود. مزد سردسته مافیای مذهبی وفراماسونری شدنش را میگیرد ولیکن امیدواریم که این همه ثروتهای به یغما برده اش حیف ومیل نشود وبه اصل ان که بیت المال است برگردانده شود تا همه ما منفعتش را ببریم.

  2. از صدر تا ذیل رژیم، از خود علی آغا تا همین محمود، لاریجانی ها، نمایندگان مجلس، وزرا استانداران، شهرداران و کارمندان عالیرتبه، اولا همه سپاهی یا آخوند هستند، دوما اختلاسگر، دزد، ریس خانه های عفاف، ضد ایرانی و قاتل هستند.

  3. مملکت فساد رهبر چیه ایشون شاهن فقط تو خودشون میگن رهبر شاه دزد وزیر دزد سفیر دزد همه حیز همه دزد خوبه که ما گداها حداقل آبرو داریم

  4. البته من این را از یک فرد معتمد مشهدی که از بچه‌های گرافیک دانشکده تهران است شنیدم که خامنه‌ای یک منطقه وسیعی در مشهد دارد که که تمامی امکانات رفاهی از دریاچه و بیست اسب سواری و چه و چه را در اختیار دارد که بسیاری از ثروتش را در آنجا پنهان کرده .

Comments are closed.