یادآوری: محمد جواد ظریف، انسان دوستی ملت ایران را به حساب رژیم سرکوبگر و نا انسانی کنونی می نویسد

ظریف، در مورد مهمان نوازی ایرانیان، کاملا راست می گوید

محمد جواد ظریف در واکنش خود نسبت به موافقت لهستان با میزبانی یک همایش گسترده بین المللی، به ابتکار ایالات متحده، علیه رژیم ایران، زبان به اعتراض می گشاید که ایران در جنگ جهانی دوم میزبان چند هزار لهستانی بوده که از برابر  حکومت آلمان نازی گریخته بودند.

ظریف، در مورد مهمان نوازی ایرانیان، کاملا راست می گوید. یک نمونه دیگر را نیز به او یادآوری کنیم و آن این واقعیت است که پس از اعلام استقلال اسرائیل، حکومت عراق هزاران نفر یهودی را از خاک آن کشور اخراج کرد و ایران با آغوش باز این پناهندگان را پذیرفت و به اسرائیل امکان داد با هواپیما آن ها را به سرزمین تاریخی بازگرداند.

ایران اقدامات انسان دوستانه بسیار دیگر نیز انجام داده است. ولی همه این میهمان نوازی های ایرانیان، با حکومت کنونی در کشورشان ارتباطی ندارد و ظریف حق ندارد آن انسانیت را به حساب حکومت ناانسان کنونی در ایران بنویسد که نیازی نیست به جنایات آن علیه ایرانیان و علیه بشریت اشاره ای کنیم.

یک دیدگاه

  1. جواد ظریف به خوبی میدانید چه به چی شده باز هم میخواهید اسرائیل را نابود کنید هر چه گفته اید چرا بر سر خودتان امده باز هم از تند روشی حمایت میکنید ؟ زیر زمین اسرائیل تونل می زنند و و در گفته ها علنی می گویید می خواهید فرزندان خدا بنی اسرائیل را نابود کنید این باعث وقاحت و خجالت بر ایران ماست ایرانی که همیشه حامی ملتها و حقوق انسانی بوده اما امروز دم از نابودی ملت اسرائیل می زنید بله در جنگ جهانی دوم ایران میزبان خیلی مردم فلک زده اروپا بود اما ان زمان ایران ما ایرانی محبوب و جهانی بود ایرانی بود که همه دنیا ارزشهای ملی مردم عزیز ما را تاریخی و فرهنگمان را اصیل و ارزشمند می شماردند اما امروز نگاه کنید هر کس و هر چیز به راحتی بر ملیت ایرانی توهین میکنید باعث و بانی کیست مگر امسال پدر من از خاک ان سرزمین دفاع نکردند و جانباز و شیمیایی نشدند که ارزش هویتی و ملی ایرانیت را حفظ کنند اما امروز چه شده دشمن بعث در خانه ملت سر دراورده و کشور ما را به سقوط کشیده اینها انعکاس اسمان خدای اسرائیل است که اجازه نمی دهد به شرارت بر علیه اسرائیل اقدام کنید نه تنها اسمان بلکه زمین امروز در فرمان اسرائیل است پس به هر کس دروغ می گویید حداقل به خودتون دروغ نگویید ایران به سرعت نور در مسیر سقوط و نابودی و تجزیه است پس به حضور اسرائیل توبه کنید توبه کنید توبه کنید و از گناهانتون نسبت به اسرائیل برگردید و ملت خود را از این فجایع نجات دهید و از اسمان خدای اسرائیل طلب رحمت و مغفرت کنید درود و برکت بر اسرائیل و اسرائیلیان درود و برکت بر اورشلیم اسرائیل تا ابد

Comments are closed.