از بی بی سی لندن حمایت کنیم!

دانلود فایل صوتی

حکومت اسلامی ایران موج تازه ای از سرکوبگری را آغاز کرده است.

این بار کارمندان بخش فارسی بی بی سی لندن هستند که هدف قرار گرفته اند و دادگاهی در تهران حکم صادر کرده که همه دارائی های کارکنان بی بی سی لندن در ایران ضبط می شود و اگر حساب بانکی دارند مسدود می گردد.

به موجب رای این دادگاه تهران که حتی بر اساس هیچ یک از قوانین ظالمانه خود حکومت نیز استوار نیست،  و صادر کننده حکم یک قاضی دون پایه مدنی است، کارکنان بی بی سی اگر ملکی در ایران دارند، قادر به فروش آن نخواهند بود و حتی اتومبیل خود را نمی توانند واگذار کنند و اگر ثروتی را به ارث برده باشند، از دریافت آن نیز محروم خواهند بود.

ار کارمندان بخش فارسی بی بی سی لندن، قاطعانه پشتیبانی می کنیم.

طبق هیچ قانون کشوری و بین المللی، آنان هیچ خطائی مرتکب نشده اند و بیگناهانی هستند که هر تلاشگر حقوق انسان ها باید برای حمایت از آنان بپا خیزد.

مسلما من آخرین نفری خواهم بود که سیاست های خبری و تفسیری بی بی سی لندن را مورد حمایت قرار دهم.

این رادیو تلویزیون، همیشه آن چه را که به اسرائیل و مردم اسرائیل مربوط می شود، به شیوه ای مغرضانه بازتاب داده و همیشه خرده ها را بزرگ کرده و بزرگی های اسرائیل را نادیده گرفته است.

بی بی سی لندن، نام اورشلیم را تحریف کرده و پایتخت اسرائیل را بیت المقدس می خواند.

ملت ایران نیز از بی بی سی و برخی شیوه های خبررسانی آن، به حق دل خوشی ندارد.

ولی کارمندان بخش فارسی بی بی سی برداران و خواهران ما هستند، هموطنان ما هستند، انسان هایی هستند که یک رژیم غاصب می خواهد صدای آن ها را خاموش کند و دهانشان را ببندد و خانواده های آن ها را سالیان دراز است که مورد آزار قرار داده و اکنون خود این کارمندان را نیز می خواهد بترساند که حتی آن کوچکترین انتقادهایی را که گاه به گاه از بی بی سی لندن شنیده می شود قطع کنند.

کارکنان بخش فارسی بی بی سی لندن کار حرفه ای قابل تحسینی انجام می دهند و هر اندازه که سیاست های مدیریت بی بی سی را محکوم می دانیم، از ابراز حمایت نسبت به آنان نباید غافل بمانیم.

حمایت از حق و عدالت، مبارزه با سرکوب و ستم، نباید با عقیده و افکار انسان ها ارتباطی داشته باشد.

ظلم، مطلق است و ریشه کن ساختن ستم هم باید مطلق باشد.

از کارکنان بخش فارسی بی بی سی، بی اعتنا به سیاست های آن دستگاه حمایت کنیم و صدای اعتراض نسبت به ستمگری های شدت یافته رژیم را به گوش نهادهای جهانی برسانیم.

 

 

3 دیدگاه‌

  1. مهربان امیر سلام،شآلوم.
    بی شک یک ترنزیشن سیاسی نرم اگر بخواهد با نرمی و بدون خونریزی از طرفین صورت گیرد باید در یک فضای امن انجام پذیرد که طرفین بازنده و تحویل دهنده و طرفین برنده و تحویل گیرنده در این نوع جراحی سیاسی نباید آسیب ببینند درست مثل یک عمل جراحی است که باید در فضایی استریل صورت پذیرد تا از هر گونه آسیب به بافت ها جلوگیری شود،ما می خواهیم قسمت سرطانی یعنی دروغ،رشوه،خیانت در امانت که می تواند از پولشویی گرفته تا مغز شویی را شامل شود برداریم در یک شیشه ی الکلی که همان موزه ها هستند قرار دهیم و در نهایت بقیه ی بافتها را ضد عفونی و دوباره بخیه کنیم.

  2. ایران سیستم جاسوسی و ضد جاسوسی قوی‌ای دارد که از زمان شاه فقیر تا امروز بوده و نوپا نیست. اگر کارکنان بی‌بی‌سی خلافی کرده باشند باید محاکمه شوند حتی اگر ایرانی باشند. برادر و خواهر من آن شخصی است که مظلومان بخاطر یک لقمه نان اعدام میشود نه کسانی که برای دول بیگانه کار میکنند و به بدبختی مردم ایران دامن میزنند. کسی که منعکس کننده دولتهایی هستند که ایران را ضعیف و پارچه پارچه میخواهند هم میهن من نیست و مرزش را با من مشخص کرده. ایران برای من متعلق به همه اقوام ایرانی با هر فکر و دین و اندیشه است. ایرانی یهودی هم ایرانی است ولی متاسفانه شما حتی خیر دوست عزیز! نتانیاهو اگر دشمن دولتمردان امروز ایران و آخوندهای حکومتی هستند دلیلی ندارد که کردها، اعراب و بلوچهای ایران را علیه سایر اقوام ایران تیز کند. خلاصه ما گول نمی خوریم و فقط جهت بیکاری و وقت پر کردن و رفع خستگی از کار روزانه به خبرهای شما گوش میدیم جهت خنده

Comments are closed.