یاوه سرایی تازه سلامی: «نبود فرماندهی، آمریکا را فرو می پاشد و با هوشمندی رژیم ایران پیروز می شود»

پاسدار حسین سلامی، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادعا کرد :بزودی در ایالات متحده نبود  فرماندهی و رهبری موجب فروپاشی قدرت این کشور خواهد شد.

پاسدار حسین سلامی، فرمانده سپاه پاسداران گفت : نبود رهبری در امریکا آغاز مرگ تدریجی این کشور است و این اتفاق در واشنگتن  رخ داده است. آنها با ظاهر آگاه به‌دنبال یک جهل فراگیر هستند. مردم جهان را به حساب نمی آورند و معتقدند که خود همه چیز را می دانند .آنان مانند ما  فلسفه حمایت از مظلومان و به خطرانداختن جان خود برای مردم را قبول ندارند.

امروز خودشان معترفند که به جایی رسیده‌اند که هرچه پیش می‌روند بیشتر فرومی‌روند.

این فرمانده سپاه گفت : دشمن در حال عقب‌نشینی و ترک میدان است و انقلاب اسلامی با هدایت رهبر جمهوری اسلامی وحمایت  گروه های مقاومت در حال پیشروی است و این نشانه پیروزی است. ما در میدان تقابل سخت هم نگران نیستیم و در هر میدانی کاملا مسلط، عمل می‌کنیم. ما در عین حال که پیش می‌رویم باید نظام محاسبات دشمن را هم درست کنیم.

یک دیدگاه

  1. این سردار حلبی به دوش ، ده متر بدود، سکته قلبی و مغزی را باهم می زند. شکم گنده های سپاه مثل رهبر مزدور خود ، عادت به مزخرف گویی دارند. حتی خودشان هم می دانند که یاوه گویی می کنند. عقب مانده های ذهنی که فکر می کنند هنوز هم قدرت نظامی با داشتن موشک دهه هفتاد میلادی تامین می شود. این نادانها نمی دانند که توان مقاومت یک روزه در برابر سلاحهای نامتعارف را ندارند.به امید نابودی رژیم شیطانی ولایت فقیه و مزدورانش در سال جاری خورشیدی..امین

Comments are closed.