یهودیان آمریکایی که در معرض حملات مسلحانه بودند، می خواهد نهادهای مسلح امنیتی برپا سازند

سازمان های یهودی می گویند که تلاش مقامات حکومتی برای تامین امنیت یهودیان کافی نبوده و آن ها خودشان باید این امر مهم را به عهده بگیرند

با بالا گرفتن موارد تعرض به یهودیان در ایالات متحده، برخی سازمان های یهودی تصمیم گرفته اند گروه های محافظان مسلح برپا کنند تا مامور تامین امنیت در نهادهای عمومی یهودیان از قبیل نیایشگاه ها و مدارس و باشگاه ها باشند. در ایالات متحده حمل اسلحه آزاد است و این سازمان ها نیازی به اجازه ویژه ندارند.

در دو سال اخیر چندین مورد حمله مسلحانه به کنیساهای یهودی در چند نقطه ایالات متحده و از جمله نیویورک و کالیفرنیا روی داده که شماری نیز کشته به جای گذاشته است.

سازمان های یهودی می گویند که تلاش مقامات حکومتی برای تامین امنیت یهودیان کافی نبوده و آن ها خودشان باید این امر مهم را به عهده بگیرند.

دو سال پیش، در جریان حمله مسلحانه یک فرد نژاد پرست به کنیسای شهر یتسبورگ، یازده تر از نمازگزاران کشته شدند. همچنین در یک کنیسا در کالیفرنیا، یک بانو جان خود را از دست داد و چند تن دیگر زخمی شدند. در شهر نیویورک نیز تا به حال چندین حمله مسلحانه علیه مراکز یهودی رخ داده است.

بسیاری از یهودیان ایالات متحده فرزندان و یا نوادگان یهودیان اروپای شرقی هستند که اکثر آن ها در جریان هولوکاست جان باختند. این امر، لزوم حفظ امنیت شخصی را برای بازماندگان مهمتر می سازد. با این همه برخی از یهودیان آمریکایی با حمل اسلحه و برپایی گروه نگهبانان مسلح مخالفت می ورزند.