یوسف طباطبایی نژاد؛امام جمعه ونماینده خامنه ای فرمانده  شبکه سرکوب در اصفهان است 

یوسف طباطبایی‌نژاد، نماینده خامنه ابی  و امام جمعه اصفهان، که اخیرا گفته  بود نیروی انتظامی باید با زنانی که به گفته وی «کشف حجاب می‌کنند» برخورد فیزیکی کند، و کوتاه مدتی بعد هم پس از واکنش ها ادعا کرد که خبرنگاران  از اظهارات او برداشت نادرست کرده اند.  فرماندهی شبکه سرکوب مردم در اصفهان را به عهده دارد.

امام جمعه بجنورد چهره سرشناسی در سیاست ایران نیست؛ اما امام جمعه ۷۶ ساله اصفهان، که پیشتر در سوریه بوده و از نزدیکان خامنه ای است  و اکنون نیز به علت حکم های افراطی علیه زنان و معترضان مشهور شده است. روحانی که دستور اسیدپاشی به زنان اصفهانی را ۷ سال پیش در نماز جمعه به نیروهای سرکوب خود داد و انان نیز این دستور را اجرایی کردند.

آخوند طباطبایی نژاد در راس یک شبکه قدرتمند سرکوب افراطی در استان اصفهان قرار دارد. شبکه‌ای که یوسف طباطبایی‌‌نژاد آن را فرماندهی می‌کند، دارای شش بخش اصلی و بخش‌های متعدد فرعی است. این شبکه بسیار قدرتمندتر از استاندار و نمایندگان دولت در استان است و اگر آنها همراهی لازم را با این شبکه نشان ندهند به راحتی از سوی امام جمعه و شبکه تحت فرمانش نادیده گرفته می‌شوند.

یوسف طباطبایی‌‌نژاد رابطه‌ای شخصی با آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، دارد و پیش از این نماینده او در سوریه بوده (۱۳۷۶-۱۳۸۱) و حالا ۱۷ سال است که زمام امور استان اصفهان را به نیابت از علی خامنه‌ای برعهده دارد.

بخش دوم این شبکه استانی فرماندهان ارشد سپاه  هستند. دو فرمانده افراطی، با سابقه و اصفهانی‌الاصل سپاه عملا این شبکه سرکوب را هدایت می‌کنند. یکی از آنها پاسدار مجید میراحمدی یکی از افراطی‌ترین فرماندهان سپاه با سوابق متعدد سرکوب معترضان در سطح کشوری است. و نفر دوم پاسدار علی شمشیری است که هم اکنون در بیت رهبری دستیار پاسدار رحیم صفوی، فرمانده پیشین سپاه و مشاور عالی رهبر جمهوری اسلامی، است. علی شمشیری پیش از این، سال‌های طولانی فرمانده حفاظت اطلاعات وزارت دفاع بوده است.

سومین بخش شبکه استانی سرکوب در اصفهان، نیروی انتظامی است که پاسدار محمدرضا میرحیدری، فرمانده آن، را به عهده دارد.

و چهارمین پخش شبکه سرکوب،  لباس شخصی‌های معروف به «انصار ولایت» تشکیل می‌دهند که یکی از معروف‌ترین و افراطی‌ترین شعبه‌های «انصار حزب‌الله» در سراسر ایران شناخته می‌شوند.  فرماندهی لباس شخصی‌های اصفهان با یک روحانی به نام کمیل کاوه است که در سابقه او حملات به سینماها و نیز فرماندهی  میدانی حملات به تجمعات اعتراضی مردم اصفهان در سه دهه گذشته به چشم می‌خورد.

بخش  پنجم از این شبکه استانی سرکوب، سازمان اطلاعات سپاه و شعبه استانی وزارت اطلاعات هستند .

و در ادامه  ششمین پخش شبکه استانی سرکوب در اصفهان دستگاه قضایی استان قرار دارد که  محمدرضا حبیبی، رئیس آن، تابستان امسال خبر از آمادگی  برای اعدام هشت تن از معترضان اعتراضات ضد حکومتی سال‌های ۹۶ و ۹۸ را داده بود. او اگر چه تحت فشار افکار عمومی تایید این اعدام‌ها را تکذیب کرد اما اصل حکم اعدام آنها را رد نکرد.

این شبکه استانی سرکوب در اصفهان که تقسیم کار مشخصی در مورد فرماندهی، اجرا، پشتیبانی و حمایت‌های لازم اطلاعاتی و قضایی در آن صورت گرفته است، از دو طریق مستقیم به شخص علی خامنه ای، وصل است و حمایت می‌شود: نخست آنکه شخص یوسف طباطبایی‌نژاد مستقیم به رهبری وصل است و دوم آنکه سپاه و بسیج و لباس شخصی‌ها  نیز از طریق علی شمشیری و مجید میراحمدی به رحیم صفوی در بیت رهبری وصل هستند که خود اصفهانی  است و مشاور نزدیک و عالی رهبر است.

در واقع همانطور که خامنه‌ای و سپاه در سطح کشوری سازمان سرکوب حکومت  اسلامی را هدایت می‌کنند، در سطح استانی نیز یوسف طباطبایی‌نژاد و فرماندهان سپاه نیزهمین شبکه را در اصفهان فرماندهی می‌کنند؛ و علت اینکه به رغم این همه رفتارهای افراطی و حتی اسیدپاشی در اصفهان، با آنها برخورد نمی‌شود، وجود این شبکه قدرتمند و حمایت‌های خاص از آن در عالی‌ترین سطوح رژیم  اسلامی است.