یکی از رشته های پر سود تولیدی در حکومت اسلامی ایران تولید پرچم های اسرائیل و ایالات متحده می باشد

در همان حال که بسیاری از صنایع تولیدی در ایران در مرحله فروپاشی قرار گرفته و یا به علت سوء مدیریت و یا کم بود مواد طبیعی سرمایه لازم به ورشکستگی کشانده شده خبرگزاری رایتل در گزارش جامعی شهر خمین خبر داد یکی از رشته های پر سود تولیدی در حکومت اسلامی ایران تولید پرچم های اسرائیل و ایالات متحده می باشد .

ولی اشتباه نکنید تولید پرچم ان هم تعدادی چنین بالا نشانه دوستی و آمادگی همکاری بین حکومت اسلامی ایران ودولت‌های اسرائیل و ایالات متحده نیست بلکه آن کارخانه این پرچم ها را می سازد و تولید می کند به منظور آنکه در تظاهرات همگانی و تظاهرات  فرمایشی در سراسر ایران این پرچم ها را آتش بزنند.

رویه اکثر پرچم های اسرائیل به خط فارسی شعار مرگ بر اسرائیل نقش بسته است و همچنین روی پرچم های ایالات متحده با حروف درشت نوشته شده است .در آمریکا پرچم هایی که این کارخانه در شهر خمین تولید می کند به اندازه ها و ابعاد مختلف است و هنگامی که از این کارخانه دیدن میکنید پرچم اسرائیل بر طناب رخت شویی برای خشک شدن گردیده , شعار مرگ بر اسرائیل دیده می شود .

در ظاهر عکس‌ها چنین بر می آید که این کارگاه بزرگی پرچم سازی به هدف سوزاندن و به هدف به آتش کشیدن آنها در تظاهرات فرمایشی بسیار بزرگ و مجهز به نظر می‌رسد و ده ها تن در آنجا به کار مشغول هستند و حتی همانند هر کارخانه پیشرفته در آنجا وجود دارد کیفیت کالاهای تولید شده را یک به یک مورد ما این قرار می دهد .

صاحبان کارخانه میگویند که آنها با اسرائیل ایالات متحده هیچگونه دشمنی ندارند بلکه هدف از به آتش کشاندن پرچمهای ملی اسرائیل و آمریکا ابراز مخالفت با سیاستهای این دو کشور می باشد. این ندا در حالی مطرح می شود که شخص علی خامنه ای حتی برای موعد نابودی اسرائیل تاریخ تعیین کرده که نشان می دهد یک نفر میخواهد اسرائیل را نابود کند بلکه قصد جان همه ملت این کشور را دارد .

خبرگزاری رویترز در ادامه گزارش یکی از صاحبان به نام حسام گنجانی می نویسد ما با مردم اسرائیل یا مردم آمریکا دشمنی نداریم آنها خود به خوبی می‌دانند که مشکلی بین ما و آنها وجود ندارد و در آن کشورها نیست پرچم برخی ممالکی دیگر را در تظاهرات گردهمایی‌های مختلف به آتش می کشند به هدف آن که سرخوردگی و مخالفت خود را بیان کنند .

وجود چنین کارخانه بزرگی که هر ماه ده ها هزار پرچم اسرائیل و ایالات متحده را به این هدف تولید می کند که در تظاهرات نمایشی به آتش کشیده شود در حالی است که حکومت از صنایع واقعی تولید کننده کالاهای اساسی مورد نیاز مردم ایران هستند درایت لازم را نمی‌کند در حدی که امروز پوشک در فروشگاه ها به نظرت یافت می شود و در مورد تامین کالاهای اساسی کمبود جدی وجود دارد.

صاحبان این کارخانه در خمین حاضر نشد به خبرنگاران بگویند سود سالیانه و پرچم ها را به چه قیمتی به حکومت می فروشند.

در برخی گزارش های تایید نشده گفته شده است که صاحبان واقعی این کارخانه که پرچم نامیده می شود از بستگان و نزدیکان خودسرانه حکومت هستند.