یک اقتصاددان ایرانی می گوید:   جوان ایرانی حاضر است به هر گورستانی برای زندگی برود غیر از وطن خـودش!

حسین راغفر، اقتصاددان ایرانی خطاب به سپاه پاسداران که اکنون مدیریت کشور را با قدرت به دست گرفته است، می گوید: با منابع مردم بنگاه درست کردید و اسم اش را گذاشته اید  فولاد پتروشیمی، گاز مجانی،   برق مجانی،  اب مجانی،  سنگ آهن مجانی و شما اینها را که منابع مردم است به خارج صادر می کنید وآقایان  هم پولش را بر نمی گردانند و نرخ ارز هم هر روز بالا می رود.

:او افزود:  چنین جامعه ای که اصلا امکان بقا ندارد، چه ما باشیم و یا نباشیم و چه منتقد باشد و یا نباشد چنین جامعه ای حتما فر و می ریزد ،  بی سابقه است این موج جدید مهاجرت از کشور،  جوانان این مملکت حاضرند به هر گورستانی بروند به جز ایران ؟؟چرا؟ این طور شده ، چه عواملی باعث شده که جوانان  فکر  می کنند که در هر کشوری به جز ایران بهتر می توانند زندگی کنند و آینده بهتری دارند؟ برای اینکه این سیاست ها،  نابود کننده کل جامعه است و به نظرم دیر یا زود،  صدای مردم به اشکال مختلف در خواهد آمد، ما اشکال مختلف شورش را امروز شاهد هستیم خودکشی یک نوع شورش است،  اعتیاد و مهاجرت یک نوع شورش است . منتها همه شورش ها شکل اش اینجوری نخواهد بود بزودی شورش ها ورود به کف خیابان خواهد بود و مردم به خیابان ها خواهند آمد.

این استاد دانشگاه در ادامه گفت: این مسئولان عالی رتبه حکومت هستند که  باید تصمیم بگیرند که می خواهند بمانند؟؟ یا بروند؟؟ وقتی خیلی از مسئولین با خودروهای مدل بالا در بین مردم می آیند و میروند، و توجهی هم به مشکلات مردم نمی کنند؟؟