یک تروریست فلسطینی با ضربات چاقو شهروند اسرائیلی را کشت و دو تن دیگر را زخمی کرد

قتل یک شهروند آبادی نشین اسرائیلی به دست یک تروریست فلسطینی در کرانه باختری، دوباره مردم اسرائیل را به خشم آورد و مقامات انتظامی در حال آماده باش به سر می برند تا با اغتشاشاتی که انتظار می رود امروز، همانند جمعه های گذشته در خط مرزی با نوار غزه و نقاط دیگر رخ دهد، رویارویی کنند.

شب گذشته یک جوان هفده ساله فلسطینی، به یکی از آبادی های اسرائیلی نشین در کرانه باختری، با پریدن از روی جدار سیمی، وارد شد و با استفاده از تاریکی شب، سه تن را در خانه ای غافلگیر کرد و با چاقوی قصابی به آن ها حمله برد.

یک مرد ۳۱ ساله از ناحیه گردن به شدت زخمی گردید و پس از چند ساعت در بیمارستان درگذشت. فرد دیگری نیز که ۵۸ سال دارد، از ناحیه گردن هدف قرار گرفت و زخم های او متوسط گزارش شد، ولی مرد سوم که ۴۱ ساله است وبه طور سطحی زخمی شده بود، با اسلحه کمری به سوی ضارب شلیک کرد و او را از پای در آورد.

در اسرائیل ابراز نگرانی می شود که ممکن است این جنایات یک جوان ۱۷ ساله فلسطینی مورد تقلید جوانان دیگر نیز قرار گیرد و موج تازه ای از چاقوکشی به راه افتد.

همچنین احتمال می رود که در جریان تظاهرات و اغتشاشات امروز در خط مرزی غزه با اسرائیل نیز فلسطینیان در صدد استفاده از سلاح گرم برآیند. در اغتشاشات چند روز پیش، گروه های تروریستی، زنان و کودکان را به جدار مرزی کشاندند و از پشت سر آن ها به سوی یک افسر اسرائیلی تک تیراندازی کردند و او را زخمی ساختند. پیش از آن نیز یک سرباز اسرائیلی با همین شیوه به قتل رسیده بود.

حادثه دیگر روز گذشته، اقدام یک کارگر جوان فلسطینی در آتش زدن خانه ای بود که بخشی از آن به صورت مسافرخانه اداره می شد. این جوان که از کار اخراج شده بود، برای انتقام جویی، ساختمان را به آتش کشید که یک زن و شوهر همراه با دو فرزند خود در جریان آن آسیب دیدند.

3 دیدگاه‌

  1. حادثه دیگر روز گذشته، اقدام یک کارگر جوان فلسطینی در آتش زدن خانه ای بود که بخشی از آن به صورت مسافرخانه اداره می شد. این جوان که از کار اخراج شده بود، برای انتقام جویی، ساختمان را به آتش کشید که یک زن و شوهر همراه با دو فرزند خود در جریان آن آسیب دیدند.

  2. خامنه ای در آخرین سخنرانی خود گفت که فلسطسینیهای کرانه باختری را مسلح میکنیم، باید رژیم خونخوار آخوندی را نا بود کرد

Comments are closed.