یک خبرنگار وابسته به جناح اصلاح طلب حکومتی ادعا می کند که رییس سابق صدا و سیمای رژیم با صدها سند محرمانه از ایران گریخته است

محمد سرافراز رئیس پیشین سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی که به ادعای یاشار سلطانی خبرنگار وابسته به جناح اصلاح طلب حکومتی همراه با صدها سند محرمانه حکومتی از ایران گریخته است سابقه کار در سازمان اطلاعات جمهوری اسلامی و همچنین سپاه پاسداران را دارد.

یاشار سلطانی خبرنگار وابسته به جناح اصلاح طلب حکومتی با انتشار ویدئویی در صفحه توییتر خود از فرار محمد سرافراز رئیس پیشین سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی با صدها مدرک و سند محرمانه حکومتی خبر داد.

در ویدیویی که یاشار سلطانی درباره این خبر منتشر کرد زنی در حال فیلمبرداری در یک فرودگاه و در حال سخن گفتن و خیر مقدم به شخصی است که همراه با یک چمدان به سالن فرودگاه وارد می‌شود.

پس از چند لحظه زن فیلمبردار نام محمد سرافراز را صدا میزند و شخص چمدان به دست با خنده برمیگردد و با زن فیلمبردار شروع به صحبت می کند.

در صحنه دیگر همان زن دیده می شود که پوشه هایی را در دست دارد و عنوان می‌کند که اینها همه مدارک اورجینال و اصلی هستند.

یاشار سلطانی با انتشار این ویدئو ادعا می کند که محمد سرافراز رئیس پیشین سازمان صدا و سیما همراه با صدها مدرک محرمانه حکومتی از ایران گریخته است.

محمد سرافراز رئیس پیشین سازمان صدا و سیما جمهوری اسلامی که به ادعای یاشار سلطانی خبرنگار وابسته به جناح اصلاح طلب حکومتی همراه با صدها سند محرمانه حکومتی از ایران گریخته است سابقه کار در سازمان اطلاعات جمهوری اسلامی و همچنین سپاه پاسداران را دارد.

فرار این مقام بلندپایه حکومتی همراه با صدها سند محرمانه نشان از عمق نابسامانی و متزلزل بودن حکومت جمهوری اسلامی دارد.

بر همین اساس میتوان پیش بینی کرد که در ماه های آینده مقام های بلند پایه حکومت جمهوری اسلامی از بیم جان خود و خانواده هایشان و فرار از مهلکه همراه با سند و مدارک محرمانه حکومتی بیشتری از کشور فرار کنند.

اما  زنی که در فرودگاه منتظر محمد سرفراز بوده و در حال فیلمبرداری به او خوش آمد می‌گوید کیست؟ ا

شهرزاد میرقلی‌خان زنی است که در فرودگاه منتظر محمد سرفراز بوده و پس از ورود سرافراز به فرودگاه با هم همراه می شوند.

شهرزاد میرقلی خان که در آمریکا به اتهام دست داشتن در صدور غیرقانونی تجهیزات نظامی از جمله ۳۰۰۰ دوربین دید در شب در سال ۲۰۰۷ بازداشت شد در ۷ اوت ۲۰۱۲ از زندانی در آمریکا آزاد شد.

میرقلی خان پس از بازگشت به ایران به عنوان مدیر روابط بین‌ الملل پرس تی وی منصوب شد. پس از انتصاب محمد سرافراز بعنوان رئیس سازمان صدا و سیما، وی، میرقلی خان را بعنوان بازرس ویژه خود منصوب کرد.

شهرزاد میرقلی خان همسر سابق محمود سیف می باشد.

محمود سیف رئیس شرکت تهران فناور در خیابان کریمخان است. شهرزاد میرقلی خان به دلیل مشارکت با سیف در آمریکا دستگیر شده بود.

گزارش‌هایی که در آن زمان در رسانه‌های آمریکایی منتشر شد، حاکی از آن بود که در آن جلسه محمود سیف، همسر شهرزاد میرقلی خان، که ظاهراً از بازنشستگان سپاه پاسداران بوده، نقش اصلی را به عنوان خریدار به عهده داشته و کار هماهنگی به عهده خانم میرقلی‌خان بوده است.

علت اصلی دستگیری شهرزاد میرقلی خان  اتهام مشارکت در خرید چند صد دوربین دید در شب بود که با همکاری همسر سابقش محمود سیف انجام شده بود.

دولت آمریکا نام شهرزاد میر قلی خان و همسرش را در فهرست تروریستهای تحت تعقیب قرار داده و در دو مرحله دو حکم حبس متناقض برای میر قلی خان صادر کرد.

میر قلی خان که خود به تنهایی در دادگاه از اتهام خود دفاع می‌کرد و برای این کار وکیلی استخدام نکرده بود در دادگاه مورد محاکمه قرار گرفته و محکوم شناخته شد.

حسین نوش‌آبادی، سفیر وقت ایران در عمان گفته بود که خانم میرقلی‌خان «بنا بر اتهامات واهی و بی‌اساس» زندانی شده و در «بدترین شرایط تحت بازجویی و شکنجه‌های روحی» بوده است.[۸]خانم میرقلی خان پیشتر به همین اتهام در اتریش بازداشت،

پس از این بررسی کوتاه از نقش و روابط شهرزاد میرقلی خانی  با سپاه پاسداران روشن می شود که در لیست تروریستی قرار گرفتن سپاه پاسداران از سوی ایالات متحده تا چه اندازه مهم و دارای اهمیت می باشد و پرزیدنت ترامپ با این اقدام چگونه خواب راحت را از چشمان سران حکومت اسلامی ربوده است که هر کدام چمدان به دست پا به فرار می گذارند و اسناد جنایات حکومت را با هدف نجات خود در اختیار سازمان های اطلاعاتی آمریکا و دیگر کشورها قرار می دهند.

 

3 دیدگاه‌

  1. از جمهوری اسلامی ایران بعید نیست در این شرایط دست به ترفند های سیاسی و امنیتی اینچنینی بزند . یادتان باشد در هر زمان که حکومت اسلامی ایران تحت فشار قرار گرفت خود حکومت یکی دو تا پاسدار با اسناد منحرفه از ایران خارج کرد برای انحراف و بازی تاکتیکی با جهان . اینها همه حقه خود اخوندهاست اخوندکهای ایران موجوداتی مرموز و بازگرانی حقه باز هستند . دیدی که چگونه امریکا را وارد جنگ با عراق کردند در صورتی که جورج بوش قدص داشت به ایران حمله کند . حال دولت محترم دونالد ترامپ هوشیارانه و بیدار در مقابل همه حقه های ایران اخوندی ایستاده و اسرائیل ایرانیان حقه باز اخوندیزم را زیر پا قرار داده . درودو برکت بر اسرائیل درود وبرکت بر بنی اسرائیل درود وبرکت بر دونالد ترامپ و دولتداران و امریکا دوردو برکت بر همیاران وهمراهان اسرائیل باد تا ابد .

  2. اگر هرکسی با هرمدرک معتبری از رژیم و حکومت فاسد ایران فرار کند به سایر کشورها کاری بس بزرگ انجام داده است. یک عمر که در اینجا خورده اند و برده اند وبگذارید بقیه عمرشان را هم در ناز ونعمت بیشتری در سایر کشورها سپری کنند. این است اسلام تزویری و اسلام من درآوردی حکومت دزد ایران.

Comments are closed.