یک سپاهی با افتخار گفت که گروه های چریکی شیعه، توسط ایران آموزش می بینند

 

آخوند مهدی طائب افزود: با حمایت از حزب الله لبنان و حوثی ها در یمن و هم چنین گروه های مقاومت در سوریه و عراق که چشمشان به عنایت علی خامنه ای است بزودی ریشه دشمنان را در دنیا می خشکانیم

یکی از فرماندهان نظامی حکومت ایران تائید  کرد که گروه های فتنه گر و تروریست در سراسر خاور میانه در ایران آموزش تروریستی می بینند و از جانب آن کشور به تعرض منطقه ای و نیابتی می پردازند.

آخوند  مهدی طائب مسئول قرارگاه عمار گفت: حکومت ایران با روی کار امدن انقلاب اسلامی به برکت امام خمینی  همواره کانون و پایگاه تربیت و پرورش نیروهای مقاومت حسینی است و دشمن حذف این نیروهای حسینی را هدف قرار داده است.

آخوند مهدی طائب افزود: با حمایت از حزب الله لبنان و حوثی ها در یمن و هم چنین گروه های مقاومت در سوریه و عراق که چشمشان به عنایت علی خامنه ای است بزودی ریشه دشمنان را در دنیا می خشکانیم .

وی گفت  : امنیت تمامی شهرهای ایران نتیجه جان فشانی های شهدا است آنها رفتند تا ما بمانیم و ما باید جایگاه آن ها را بیشتر بشناسیم .

مسئول قرارگاه عمار گفت: رژیم سعودی با یمن وارد جنگ شد و یمنی ها تاسیسات نفتی عربستان را هدف قرار دادند و این همان چوب خدا است که صدا ندارد چرا که عربستان چوب ریختن خون شهدا در مکه را می‌خورد.