یک شخصیت تاثیرگذار در سیاست خارجی آمریکا: «ترامپ از رویارویی با رژیم ایران خسته نخواهد شد»

یک کارشناس سیاسی ایالات متحده که همیشه در خط مقدم مبارزه با زیاده خواهی های حکومت ایران، در حزب جمهوریخواه قرار داشته، می گوید که تردیدی ندارد که رژیم ایران بالاخره به دور میز مذاکره بازخواهد گشت تا بتوان توافق اتمی جدیدی به جای برجام تدوین کرد که عملیات تعرضی رژیم در کشورهای منطقه، و فعالیت موشکی و هسته ای آن را شامل شود.

مارک دوبوویتس که در راس نهادی به نام “دفاع از دموکراسی” قرار دارد و یکی از کارشناسان امور ایران محسوب می شود، در مصاحبه با یک رسانه اسرائیلی ارزیابی کرد که مشکلات اقتصادی در داخل حکومت روز بروز بیشتر می شود

دوبوویتس در مصاحبه با روزنامه اسرائیلی “معریو” چاپ تل آویو گفت که او نگران نیست که پرزیدنت ترامپ پرداختن به موضوع ایران را ناگهان از دست بدهد و این قضیه را به امان خدا بسپارد و به رژیم ایران امکان دهد که به تعرض و تجاوزکاری های بیشتری دست بزند. او تاکید کرد که عملیات رژیم ایران در راستای از سرگیری فعالیت های اتمی، زنگ خطر را در کاخ سفید به صدا در می آورد و پرزیدنت ترامپ را خشمناک می کند و او را به ابراز واکش کوبنده علیه رژیم ایران می کشاند.

او گفت: شواهد نشان می دهد که رژیم ایران، برخلاف همه تکذیب ها و انکارها، از قصد تولید بمب هسته ای، حتی لحظه ای غافل نشده است و بنابراین، ایالات متحده نیز باید با یاری هم پیمانان اروپایی خود و نقاط دیگر جهان، به اجرای عملیات قاطعانه برای خنثی کردن این برنامه همچنان پایبند باشد.

آگاهان می گویند که در حال حاضر، دوبوویتس یکی از تاثیرگذاران عمده بر تعیین سیاست های دولت پرزیدنت ترامپ در مورد ایران می باشد.

3 دیدگاه‌

  1. این رژیم شیطانی ولایت فقیه هرگز به روال عادی مناسبات بین المللی بر نخواهد گشت. هرگونه مذاکره فقط عمر رژیم را طولانی تر می کند. وقت آن است که این رژیم شیطانی را نابود کرد.

  2. رژیم جنایتکار جمهوری اسلامی لحظه ای از تلاش برای ساخت بمب اتم دست برنداشته است. این باندهای مافیایی اشغالگر ایران اگر بتوانند بمب اتم را بسازند بدون لحظه ای تردید آن را علیه اسراییل بکار خواهند گرفت. حتی اگر بتوانند بر آمریکا هم بمب می اندازند چرا که آنان معتقدند که با انفجار بمب اتمشان راه برای ظهور امام زمانشان باز خواهد شد. اسراییل تحت رهبری ناتان یاهوی شجاع بهوش باشد و نباید هرگزاجازه دهد بعض سیاستمداران آمریکایی چون کری و اوباما با رژیم سازش کنند.

  3. بله، آقای ترامپ از رویارویی خسته نمیشود، اما ملّت ایران از این تنگدستی و فشار خسته و حتی نابود میشود۰ پس چه بهتر که زیاد به دِرازا نکشد۰ امروز ملّت ھم-آوا خواهانِ گامھای نظامی و نابودی فیزیکی جمهوری اسلامی اند۰

Comments are closed.