یک عضو حزب مؤتلفه: «مردم چه گناهی دارند، اگر دولت و مجلس با هم کنار نمی آیند؟»

یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در انتقاد از رفتارهای خصمانه مجلس با دولت  گفت: اگر مجلس با دولت تعامل ندارد، گناه مردم چیست؟؟

محمدحسین شفیعی ها افزود:  اگر قوا مخصوصا دولت و مجلس در جهت بهبود شرایط زندگی مردم با هم تعامل نداشته باشند ، کشور و مردم آسیب میبینند.در شرایط تحریم و کرونا اگر دولت و مجلس با یکدیگر همکاری و تعامل نداشته باشند، کشور نمی تواند به راحتی از مشکلات عبور کند.

وی گفت: علایمی که تاکنون از سوی مجلس یازدهم صادر شده، بیانگر این است که مجلس قصد کارشکنی در  فعالیت‌های دولت ندارد اما باید به این نکته توجه داشت که دولت در سال پایانی خود در تحقق وعده هایش بویژه وعده های سیاست خارجی و اقتصادی موفق نبوده است.دولت مسایل داخلی را به برجام گره زد و چون برجام آسیب دید،مسایل داخلی هم آسیب دید.

این فعال سیاسی افزود:  اکنون دولت باید از مسیری که دنبال می کرده عقب نشینی کند، چرا که تحریم ها بازگشته و وعده های دولت در زمینه معیشت مردم محقق نشده است، بنابراین دولت باید قبول کند که با افرادی که خود را اقتصاددانان مجلس می دانند  همکاری کند.

شفیعی ها در پایان گفت: مجلس نباید دنبال برخورد با دولت باشد و دولت هم باید مطیع مجلس باشد.وزارت بهداشت در حالی این آمار را ارائه می دهد که احسان مصطفوی،‌ عضو کمیته اپیدمیولوژی کورونا در این وزارت خانه اعلام کرد بر اساس یافته‌ها  احتمالا حدود ۱۵ میلیون نفر در ایران مبتلا شده‌ باشند.