یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها:عده ای با بکارگیری تمام امکانات خود به دنبال وارونه جلوه دادن مشکلات کشور هستند

یک عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها تاکید کرد که عده ای با بکارگیری تمام امکانات خود در قالب جریان تحریف به دنبال وارونه جلوه دادن مشکلات کشور و راه حل های آن است.

احمد علیرضابیگی با تقلید از علی خامنه ای  در خصوص جریان تحریف و راهکار های مقابله با این جریان گفت: دشمن با دنبال کردن جریان تحریف در تلاش است که مشکلات کشور را به گونه ای جلوه دهد که این مشکلات برخاسته از عدم ارتباط با غرب و ناکارآمدی نظام اسلامی است.

او افزود:  عده ای در تلاش هستند تا تمام مشکلات کشور را به مقاومت در برابر زیاده خواهی غرب نسبت دهند. جریان تحریف با بکارگیری همه دستگاه های رسانه ای خود و امکانات غرب در تلاش است تا ریشه مشکلات کشور و راه حل های آن را وارونه نشان دهد.

این نماینده مجلس گفت: در این میان آن دست از نخبگان و اندیشمندان که اهداف دشمن را دریافت کرده اند وظیفه دارند با استفاده از همه امکانات، واقعیت های موجود کشور و منطقه را که دشمن در قالب جریان تحریف در حال وارونه جلوه دادن آن ها است به درستی برای همگان شفاف سازی کنند.

علیرضا بیگی افزود: امروز کشور عربستان سعودی که سر تعظیم به دید وی در برابر آمریکایی ها فرود آورده است باید هزینه سنگینی را برای تامین امنیت خود به آمریکایی ها بپردازد. این امر نشان می دهد هزینه تسلیم در برابر دشمنان از هزینه مقاومت نیز بالاتر است.

علیرضابیگی گفت:  لازمه شکست دشمن و خنثی سازی اهداف آنان مقاومت با تکیه بر ظرفیت های داخلی است.

تحریف واژه سیاسی جدیدی است که اکنون در حکومت ایران رواج پیدا کرده،  پس از آنکه علی خامنه ای در نطق دو هفته  پیش خود واژه های تحریف و تحریم را در کنار هم قرار داد و  دست اندرکاران امور رسانه ای را عملا به دروغ پردازی علیه عملکرد حکومت متهم ساخت .