یک فرمانده دیگر سپاه نیز از سهیم شدن اسرائیل در امنیت خلیج فارس ابراز خشم کرد

این فرمانده سپاه پاسداران، در دنبال سخنان خود گفت: «اگر دشمنان به دنبال جنگ افروزی هستند، بدون شک از سربازان دلیر ما پاسخ محکم و کوبنده ای دریافت خواهند کرد»

در کنار اظهارنظر حسن روحانی، واکنش های فرماندهان نیروهای نظامی حکومت ایران نیز در مورد مشارکت احتمالی اسرائیل در تامین امنیت حوزه خلیج فارس همچنان ادامه دارد. این بار سپاهی غلامرضا جلالی رئیس پدافند غیرعامل، وابسته به سپاه پاسداران بود که در این رابطه گفت: «اسرائیل غاصب، منبع نامنی در جنوب غرب آسیاست. حال چگونه این مولود نامشروع قرار است امنیت در خلیج فارس را تامین کند؟»

این ادعا در حالی مطرح می گردد که حکومت نامشروع اسلامی در ایران است که امنیت نظامی منطقه را به خطر انداخته و در چهارکشور حضور نظامی فعال دارد و موجب قتل ده ها و حتی صدها هزار نفر از مردم این منطقه شده است. اسراییل در خارج از محدوده امنیت دریایی خود، هیچ گونه فعالیت دریایی در نقاط دیگر ندارد و ادعاهای جلالی نشان خشم شدید و نامربوط گویی این فرمانده نظامی می باشد.

این فرمانده سپاه پاسداران، در دنبال سخنان خود گفت: «اگر دشمنان به دنبال جنگ افروزی هستند، بدون شک از سربازان دلیر ما پاسخ محکم و کوبنده ای دریافت خواهند کرد».

آگاهان می گویند که حکومت ایران است که می کوشد اوضاع خلیج فارس را به مرحله جنگ بکشاند و تهدید کرده است که تنگه هرمز را به روی کشتی های بین المللی، در انتقام جویی از قطع صادرات خود، ممکن است مسدود سازد.

یک دیدگاه

Comments are closed.