یک فرمانده سپاه: «برای جنگ با آمریکا، خودمان را آماده کرده بودیم و فهرست هدف ها را نیز آماده ساخته بودیم»

پاسدار امیر‌علی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه

فرمانده نیروی هوافضای سپاه دوباره گفت که سپاه پاسداران از مدت ها پیش، پایگاه‌ها و‌ ناو‌های آمریکایی را هدف‌گیری کرده و آماده ضربه زدن به آن ها می باشد.

پاسدار امیر‌علی حاجی‌زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه  که با خبرنگاران سخن می گفت، اظهار داشت : همه سرویس‌های اطلاعاتی کشورهای دوست از احتمال حمله به ایران خبر می‌دادند اما ما می‌دانستیم که این اتفاق نمی‌افتد، این حربه‌ای بود تا ما  به پای میز مذاکره بر‌گردیم، زمانی که پهپاد آمریکایی ساقط شد،‌ حربه جنگ از کار افتاد.

وی افزود: این اتفاق به خاطر تبعیت از رهبری افتاده است، تا چند ماه پیش خیلی‌ها هم در داخل و هم در خارج از کشور با شک و تردید به پیشرفت‌های نظامی ما نگاه می‌کردند، اما الآن همه باور کرده‌اند که این قدرت وجود دارد.

پاسدار حاجی‌زاده گفت: امروز به نقطه‌ای رسیده‌ایم که هواپیمای فوق پیشرفته جاسوسی آمریکایی‌ها قرار است جایگزین هواپیمای یو ۲ بشود و قرار است که سالیان سال در ارتش آمریکا خدمت کند، اما توسط رزمندگان نیروی هوافضای سپاه سرنگون می‌شود؛ آمریکا‌یی‌ها نه تنها اقدامی علیه ما نکردند، بلکه به خاطر نزدن هواپیمای پی ۸ مورد تقدیر هم قرار گرفتیم.

وی افزود: همه مشکلات اقتصادی و فرهنگی ما به خاطر اینست که ما موفق نشدیم که فرهنگ قرآنی و اسلام ناب را  را به طور کامل پیاده کنیم.

دو سال پیش هم حکومت ایران ادعا کرده بود که ۲۰۰۰هدف استراتژی ایالات متحده را در سراسر جهان لیست برداری کرده اند  و می توانند در ظرف مدت دو روز همه آنها را نابود کنند .

نظامی محمد حسین دادرس معاون فرمانده کل ارتش در این زمینه از جمله گفت: ما تشکیلاتی در خارج از ایران داریم که قادرند دشمن را متنبه کنند. او درباره مفهوم این تهدید توضیح بیشتری نداد. ولی آگاهان می گویند که منظور، نه تنها گروه های نیابتی در عراق، سوریه، لبنان، یمن و نقاط دیگر است، بلکه رژیم ایران شبکه های زیرزمینی در شماری از کشورهای اروپایی و احتمالا ایالات متحده برپا ساخته است.