یک فرمانده سپاه می گوید: بسیاری روحیه‌شان را باخته بودند که پسر شاه برمی‌گردد، ولی نترسند

پاسدار مرتضی کشکولی فرمانده سپاه پاسداران در استان لرستان

پاسدار مرتضی کشکولی فرمانده سپاه پاسداران در استان لرستان گفت که در سال‌های گذشته بسیاری از افراد روحیه‌شان را باختند که انقلاب اسلامی می‌خواهد از بین برود و پسر رضاه شاه برمی‌گردد، ولی با توجه به گام دومی که رهبر جمهوری اسلامی آن را اعلام کرده، این نگرانی بی مورد است.

در یک سال اخیر بسیاری از ایرانیان در تظاهرات اعتراضی خود علیه رژیم، به تجلیل از رضا شاه پرداخته و از شاهزاده رضا پهلوی دعوت کرده بودند به ایران باز گردد و رهبری کشور را بدست گیرد و ایرانیان را از مصیبتی که به آن دچار شده اند، رها سازد.

فرمانده سپاه لرستان گفت: « به واسطه منطق قوی اسلامی که داریم، روزی می‌خواهیم دنیا را مدیریت کنیم ولی متاسفانه در داخل گرفتار سلایق فرهنگی شده‌ایم و عده‌ای از مسئولان مرعوب روشن فکری غرب هستند اما حکومت اسلامی به خاطر بی‌حجابی از بین نمی‌رود، چرا که جنس اسلام در ایران با جنس اسلام اسپانیا خیلی فرق می‌کند.»

از سال گذشته تاکنون دامنه ی اعتراضات مردمی علیه حکومت در سراسر ایران شدت یافته و بارها مردم با شعارنویسی و سر دادن شعارهای مختلفی در حمایت از خاندان پهلوی‎ به خیابان ها آمده اند که شوربختانه این اعتراضات و اعتصابات در یک مقطع زمانی فروکش کرد اما شعارنویسی در حمایت از شاهزاده رضاپهلوی ادامه دارد و در مراکز بزرگ پر جمعیت از جمله استادیوم‎ها ی ورزشی در فصل مسابقات فوتبال نیز علیه نظام و در حمایت از رضا پهلوی شعار سرداده می‎شود.

گفتنی است آن بخش از سخنان کشکولی در مورد بازگشت پسر رضاشاه به ایران در چند رسانه‎ از جمله خبرگزاری سپاه پاسداران سانسور شده است.

سال گذشته، خامنه‎ای به مناسبت چهل سالگی به دید وی انقلاب اسلامی راهبردهای آینده حکومت ایران را در بیانیه‎ای مبسوط اعلام کرد که به بیانیه ،گام دوم انقلاب مشهور شد. در این بیانیه خامنه‎ای به مقایسه دستاورهای انقلاب اسلامی با دوران پهلوی‌ها پرداخته است .

5 دیدگاه‌

 1. شاهزاده رضا پهلوی قول داده اند که با نظامیان خدمتگذار کشور مخالفتی ندارد و فقط آنهائیکه از لباس و موقعیت و قدرت خود سوء استفاده کرده و به کشور و مردم خیانت کردند بایستی به مردم جوابگو باشند.

  اگر یک سپاهی سالم و خدمتگذار به کشور هستید نباید نگران باشید.

 2. سلام

  برگشت سلطنت به ایران همونقدر محتمل است که برگشت نوع بشر به ما قبل میمون و یا برگشت کشور اسرائیل به عهد عثمانی, رژیم هر کاری میکنه که مردم به طرف مقاومت سازمان یافته شان نروند همونی که رژیم را به این روز انداخته, باور کنید ,باور کنید ایران به قبل از سال ۵۷ بر نمیگردد . طبق معمول کامن من پست نخواهد شد

 3. با درود
  تا آنجا که اطلاع دارم مردم هرگز به طرفداری چه ازشاه وچه از رضا پهلوی در هیچ مکانی دست نزده اند و تنها به سردادن شعار روحت شاد رضا شاه مبادرت کرده بودند که مورد اعتراض برخی از هواداران دو آتشه نظام پیشین واقع شدند که چرا از زنده ها شون طرفداری نمیکنید۰طرفداری از مرده ها چه فایده ای داره۰شما اگر فیلمی و یا عکسی از ادعا هاتون دارین نشون بدین تا من از اشتباه در بیام۰بعضی ها شعار روحت رضا شاه را به خاطر ضد آخوند بودن وی میدانند و برخی آن را دررابطه با پایان پروژه اصلاح طلبی ارزیابی میکنند و پس از شعار مردم ًاصلاح طلب اصولگرا دیگه تمومه ماجرا ً آن را پروژه رژیم میدانند تا مردم را به سمت اپزویسیون ناکارآمد سوق بدهند۰ تا ۷ ۸ سال هم مردمو اینطور بازی بدن۰این تحلیل من میباشد۰میتونه درست یا غلط باشه۰
  با آرزوی شادی برای ملت یهود

 4. این فرمانده سپاه به پیدا شدن جنازه رضا شاه در صدمین سالگرد تاجگزاریش اشاره میکند که بسیاری از مزدوران حکومت را به وحشت انداخت زیرا آنرا نشانه آشکاری از بازگشت مجدد حکومت پهلوی تعبیر کردند.
  خرافات و جهل تنها ثمره حکومت جمهوری اسلامی است و بیتردید یکی از عوامل اصلی و مهم سرنگونی این حکومت نیز خواهد بود (دقیقا مانند حکومت صفوی)؛ لذا جا دارد که اسرائیل به این مساله توجه ویژه نشان دهد.

 5. ای ابله تازی، شما تروریستان می‌خواهید به قیمت خون و جان و مال ایرانیان روزی دنیا را مدیریت کنید اما باید دیگر از خواب تلختان بیدار شوید!!

Comments are closed.