یک فرمانده سپاه پاسداران، به آمریکا هشدار جنگی می دهد و دخالت های نظامی رژیم علیه اسرائیل را تائید می کند

سپاهی حمید اباذری از فرماندهان سپاه پاسداران

یکی از فرماندهان سپاه پاسداران دوباره ادعا کرد که حکومت ایران به چنان قدرت نظامی رسیده، که به آسانی قادر است با ارتش اسرائیل و ارتش ایالات متحده رویارویی کند و آن ها را از پای درآورد/ سپاهی حمیدِ اَباذَری با سمت جانشین فرمانده دانشگاه امام حسین از جمله گفت: دوران جنگ هشت ساله با عراق و نبرد در خرمشهر به پایان رسیده و امروز حکومت اسلامی ایران پشت مرزهای تل آویو می جنگد و از قدرت کوبنده ای برخوردار است.

این سخنان اعتراف دیگری از جانب فرماندهان سپاه پاسداران از نیت واقعی آنان در استقرار حضور نظامی در سوریه می باشد.

این فرمانده سپاه که در حضور دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی سخن می گفت، از جمله ادعا کرد که از همان نخستین روزهای به قدرت رسیدن حکومت اسلامی، ایالات متحده همه توان خود را برای برانداختن این رژیم بسیج کرد. گفتنی است که کمتر از شش ماه پس از تسلط این افراط گرایان دینی بر ایران بود که با زیرپا گذاشتن قوانین بین المللی، سفارت آمریکا در تهران را به اشغال درآوردند و روح الله خمینی این شعار را ترویج کرد که “آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند”. از آن هنگام تا کنون، رژیم ایران به علت ادامه ستیز با ایالات متحده، زیان های سنگین مالی و اقتصادی متوجه ایران ساخته، ولی نه تنها از ستیز دست برنداشته، بلکه از هنگام به روی کار آمدن دولت پرزیدنت ترامپ، رویارویی لفظی به اوج تازه ای رسیده و خطر درگیری جنگی را بیشتر کرده است.

سپاهی حمید اَباذَری در ادامه سخنان خود گفت: امروز، ما مسیر موشک های دوربرد را خودمان تعیین می کنیم و به هیچکس اجازه دخالت نمی دهیم.

آگاهان نظامی یادآوری می کنند که رژیم، این موشک ها را برای دست اندازی علیه کشورهای نزدیک و دور تولید می کند و حتی کشورهای اروپای غربی نیز از ادامه این برنامه های تهاجمی رژیم ایران ابراز نگرانی شدید کرده اند.

این سپاهی گفت: تا دیروز، آمریکا بود که بر فراز تهران حضور ماهواره ای داشت، ولی امروز، آمریکا منتظر حضور ماهواره ای رژیم ایران در واشنگتن و نیویورک است.

سپاهی اَباذَری ادعا کرده گفت: امروز جوانان قدرتمند ایران، در دل آمریکا هراس افکنده اند و آنها را نسبت به آینده خود نگران کرده اند.

2 دیدگاه‌

  1. سردارسپاهی حمید اباذری مردانگی کرده و به تنهایی شربت مقوی وشیرین شهادت را نوش جان کنید تا شاید یک مملکت کمی بتواند درآسایش بسر ببرد و از جان ومال وناموس ملت ایران برای نابودی دشمنان فرضی مایه نگذارید. فقط مفت مفت بدزدید و بخورید اما رجزخوانی جنگ وتهدید دیگران را نکنید.

  2. کوچکترین اقدام علیه اسرائیل را با نابودی مکانهای نظامی در خاک ایران جواب میدهیم ، امروز باید سپاه مزدوران انقلاب اسلامی بداند که اگر کوچمترین اقدام نظامی از ایران بر علیه اسرائیل انجام شود باید برای امنیت شهرهای ایران نگران باشند . سپاه پاسداران با این کار خود را برای مبارزات خیابانی آماده کند .

Comments are closed.