یک فرمانده سپاه پاسداران: با شلیک دو موشک و اسلحه سری، می توانیم ناوگان آمریکا را نابود کنیم

یک فرمانده سپاه پاسداران: با شلیک دو موشک و اسلحه سری، می توانیم ناوگان آمریکا را نابود کنیم

یکی از فرماندهان ارشد سپاه پاسداران، دوباره زبان به تهدید علیه ایالات متحده گشود و ادعا کرد که سپاه می تواند با شلیک دو موشک، ناوهای آمریکایی را به قعر دریا بفرستد.

مرتضی قربانی، مشاور عالی فرمانده سپاه پاسداران، در توضیح این تهدید جنگی علیه ارتش ایالات متحده گفت: «آمریکا بداند که  در صورت انجام کوچک‌ترین حماقتی در آب‌های خلیج فارس، با دو موشک و دو سلاح جدید سری ، ناوهای ایالات متحده را به قعر دریا می‌فرستیم».

این نخستین بار نیست که فرماندهان سپاه پاسداران، نیروهای آمریکایی مستقر در خلیج فارس را به داشتن جنگ افزارهای سری تهدید می کنند.

سپاهی مرتضی قربانی، که در سالروز آزادی خرمشهر از اشغال ارتش عراق در سی و دو سال پیش، در جمع بسیجیان و سپاهیان سخن می گفت، افزود : آمریکایی‌ها از این فیلم‌ها برای ما بازی نکنند که مثلاً ۲ ناو جنگی وارد منطقه کردند. این را در صورت کوچک‌ترین حماقتی با همه خدم و حشم و هواپیماهایش، با دو موشک یا دو سلاح جدید ۲ ناو او را به  قعر دریا می‌فرستیم، دشمن برای ما گردن کلفتی نکند».

این مقام نظامی سپاه پاسداران گفت :  ما در جنگ هشت ساله با عراق، پیروز شدیم و با قدرت زیاد و حضور جوانان دشمن را شکست دادیم .

این ادعا در حالی مطرح می شود که خمینی گفته بود جام زهر را سر می کشد.

حکومت ایران، پس از هشت سال جنگ بی حاصل با عراق، سرانجام قطعنامه ۵۹۸ را پذیرفت و روح الله خمینی با سرکشیدن «جام زهر» اعلام داشت که ایران نیز جنگ را متوقف می سازد

در همین حال، سپاهی امیر سیفی، دستیار فرمانده ارتش این ارزیابی را مطرح کرد که بین ایران و آمریکا جنگی رخ نخواهد داد. او در گفت و گوی با رسانه های حکومتی گفت:  امکان وقوع جنگ بین ایران و آمریکا وجود ندارد .

علی خامنه ای و بسیاری دیگر از فرماندهان سپاه پاسداران ارزیابی مشابهی ارائه کرده بودند.

سیفی افزود : بر این باوریم که عقلای آمریکا و فرماندهان باتجربه‌ای که دارند نخواهند گذاشت که عناصر تندرو آنان را به این وادی کشانده که بیرون آمدن از آن بسیار مشکل خواهد بود به همین دلیل آنها وارد جنگ نخواهند شد و اگر چنین اتفاقی در منطقه رخ دهد  ، قطعاً نیروهای مسلح نیز در مقابل آنان ایستادگی و از کشور دفاع میکنند .

3 دیدگاه‌

  1. دروغ ، دروغ ، دروغ
    در تاریخ ۴۰ ساله رژیم اسلامی بلوف زدن پنهان کردن حقیقت یک عمل همیشگی بوده است ، از کتمان کردن اعدام ها و سرکوب مخالفین گرفته که همیشه رژیم در مقابل سازمانهای حقوق بشری سرکوب مخالفان و زندانیان عقیدتی را کتمان کرده است تا اغراق نمایی و بزرگنمایی دستاورد های نظام که از هیچ ، همه چیز می‌سازند . اما یک سوال با شنیدن این مطلب در ذهن مخاطب به وجود می‌آید که حکومتی که هر سال در دهه ی خفت و نکبت (دهه فجر) و یا هفته دفاع مقدس برای نشان دادن همین دستاوردهای هیچ ، هر چه در چنته دارد را به نمایش میگذارد و از تمامی سلاح‌های خود چه آنهایی که به خط تولید رسیده‌اند و چه آنهایی که در مقطع تحقیق و توسعه هستند و هنوز ساخته نشده اند و یا حتی از ماکت های سلاح‌های به سخن پیشرفته و در عمل هیچ که هرگز ساخته نخواهد شد با پروپاگاندا و سر و صدا رونمایی میکند ، چگونه تا به حال سلاح سری داشته و آن را مخفی نگه داشته است ؟ حکومتی که با یک اسباب بازی یا ماکت به نام (جنگنده قاهر اف ۳۱۳) دنیا را تهدید به نابودی میکرد چگونه سلاح سری داشته و از وجود آن سخنی به میان نیاورده است ؟ هرگز فراموش نمیکنیم که در زمان ساخت سیلوهای موشکی و یا ساخت موشک اسکاد که در ایران ان را شهاب می‌نامند دستگاه تبلیغات رژیم سر از پا نمیشناخت و نه تنها ابر قدرت منطقه و دومین نیروی هوایی تهاجمی دنیا یعنی اسرائیل را تهدید میکرد بلکه برای کشورهای اروپایی و آمریکا هم خط و نشان میکشید . حال چه شده است که رژیم دگماتیسم اسلامی از سلاح سری سخن میگوید که تا به حال در مورد آن کوچکترین سخنی نگفته است ؟ بله مشخص است ، رژیم اینبار در باتلاقی فرو رفته و برای نجات خود دست به هر چیزی که به دستش می‌آید میزند و تقلا میکند ولی در باتلاق هر قدر تکان بخورد بیشتر فرو میرود . ( به امید نابودی رژیم اسلامی و رابطه صمیمانه ایران با دنیا و اسرائیل )

  2. اسلحه سری شون لابد بافور و منقل آقاست.وقتی که آقا رو اینطوری غرق در چرندیات و جفگنیات کرده حتما ناو آمریکا رو غرق دریا میکنه

  3. خیلی بی خود کرده با کدام سلاح سری با تجهیزات از رده خارج چهل سال قبل یا با یه مشت عرب بی عرضه بی جرات اینا هم مثل ژنرالهای صدام دچار توهم شدن و اراجیف میگن و اگه حتی با یکی از استان های داخل ایران هم وارد جنگ بشن شکست میخورن چه برسد به ابرقدرتی مثل آمریکا

Comments are closed.