یک فرمانده پاسداران ادعا می کند که خبر بازداشت ده بسیجی به اتهام تیراندازی به سوی مردم، دروغ است

پاسدار  محمدکوثری جانشین قرارگاه ثارالله در گفت‌وگو با  خبرگزاری تسنیم، افزود : بنده به عنوان مقام مسئول می‌گویم که حتی یک مورد هم نبوده که نیروهای وزارت بخواهند بسیجیان را بازداشت و یا  حتی با آنان برخورد کنند

یکی از فرماندهان سپاه پاسداران ادعا می کند که خبر بازداشت ده تن از افراد بسیج به این اتهام که به سوی مردم شلیک کرده و موجب کشتن آن ها شده اند، درست نیست و هیچ بسیجی به این اتهام بازداشت نشده است.

در گزارش روز گذشته آمده بود: یک منبع موثق که نخواسته نامش برده شود، گفته است که ۱۰ تن از بسیجیان  که در ارتباط با کشتار و سرکوب اعتراضات آبان ماه نقش داشته اند ، توسط وزارت اطلاعات بازداشت شده اند. ولی پاسدار محمد کوثری معاون فرمانده سپاه  قرارگاه امنیتی ثارالله گفت: حتی یک مورد هم نبوده که نیروهای وزارت بخواهند برخوردی با نیروهای بسیج داشته باشند.

پاسدار  محمدکوثری جانشین قرارگاه ثارالله در گفت‌وگو با  خبرگزاری تسنیم، افزود : بنده به عنوان مقام مسئول می‌گویم که حتی یک مورد هم نبوده که نیروهای وزارت بخواهند بسیجیان را بازداشت و یا  حتی با آنان برخورد کنند .

وی گفت: در بحث مقابله با اغتشاشات اخیر هماهنگی خوبی بین وزارت با مجموعه بسیج و سپاه وجود داشت و طبیعی است چنین هماهنگی و برادری بین نیروهای حافظ امنیت، دشمنان ملت ایران را سردرگم کند.

این مقام ارشد سپاه گفت : بخشی از نیروهای وزارت اطلاعات از مجموعه بسیج بوده و خودشان بسیجی هستند و چنین خبرسازی‌های نشان می دهد که دشمن چقدر از عملکرد نیروهای وزارت اطلاعات در برخورد با اغتشاشگران عصبانی هستند.

پاسدار حسین سلامی فرمانده سپاه پیشتر گفته بود که نمی شود بسیجی را با موشک حتی مقایسه کرد، یک تار موی بسیجی به اندازه تمام موشک‌هایی است که ما انباشته کردیم، . ما به شما تکیه می کنیم ولی به موشک تکیه نمی کنیم، هرچند آنها را هم به اندازه کافی داریم .

یک دیدگاه

Comments are closed.