یک مقام حکومتی: بعید نیست که تظاهرات خونین مردمی، در آینده به نبرد مسلحانه و جنگ خیابانی کشیده شود.

 

 

 

 

 

 

یکی از مقامات رژیم ابراز نگرانی کرد که ممکن است اعتراض های مردمی که به شدت توسط ماموران حکومتی سرکوب شده و قربانیان زیادی در پی آورده است، در آینده ای نه چندان دور از سر گرفته شود.

ابراهیم فیاض اقتصاددان اصولگرای رژیم در گفتگو با سایت خبری جماران، به دنبال این ارزیابی گفت : آن چه در روزهای اخیر رخ داده همین طوری به وجود نیامده، و ممکن است بزودی به نبرد مسلحانه و جنگ خیابانی کشیده شود .

افزود : اعتراضات اخیر  همین طوری به وجود نیامده، بلکه روندی را طی کرده که به موجب آن عده‌ای از مردم در مقابل ساختارها قرار گرفته‌اند.

فیاض گفت : امروز نگران تشکیل گروه‌های کوچک ترور در کشور هستم. احساس می‌کنم که به سال ۵۱ برگشتیم. زمانی که گروه‌هایی نظیر فدائیان و پیکار و… تشکیل شدند و کُشت و کشتار‌ها شروع شد. معتقدم جنبش کوری که ایجاد شد و به جایی نرسید، می‌تواند بُعد تئوریک پیدا کند و به جایی برسد که در میان نخبگان، دانشجویان و حتی طلبه‌ها نفوذ پیدا کرده و گروه‌های خطرناک تشکیل دهد.

جامعه امروز سرشار از بحران شده است. از بحران‌های اجتماعی گرفته تا اخلاقی و خانوادگی. به نحوی که کوچکترین قسم جامعه که خانواده بوده در حال فروپاشی است. متاسفانه آمار ازدواج نیز به شدت کاهش پیدا کرده و در ازایش آمار طلاق بسیار بالاست. همچنین روابط جنسی خارج از خانواده نیز به شدت افزایش پیدا کرده و انحرافات جنسی نیز در حال اوج‌گیری است. از سوی دیگر پرخاشگری و فحاشی زیاد شده، چون خانواده ها دیگر بر اساس قسط و تقوا ایجاد نمی شوند.

ما اگر نتوانیم در این مقطع یک نوع تکنوکراسی بومی را خلق کنیم، چنانکه در عراق و لبنان نیز همین خواسته وجود دارد، قادر نخواهیم بود به روند فعلی ادامه دهیم. این مدلی است که مقتدی صدر نیز به آن اشاره می کند و نشان می دهد که ساختار اجتماعی جهان چنین چیزی می خواهد و دیگر ایدئولوژی های سیاسی از بین رفته است.

4 دیدگاه‌

  1. اکثریت جمعیت ایرانی درسته که مسلمان شیعی اند ولیکن حکومتی اسلامی که چنین میکند با ملتش را به هیچ وجه قبول ندارند وخواستار حکومتی غیر دینی و سکولارمیباشند. چهل سال دروغ و پلیدی وزشتی و دزدی و حقه بازی و گسترش ترورو مواد مخدر وفلاکت وفحشاهای زیرمیزی زیر لوا وسایه اسلام ناب محمدی برمردم بالاجبار تحمیل شد ونتیجه اش این بود که اموال مردم را به سرقت بردند وخود مردم را ربودند وباج گرفتند وپولهای مفت مفت وخوردند واستفاده نامشروع کردند و درجواب سوال اینکه اموالمان وثروتمان چه شد؟ جواب شنیدند که اصلاً بگویید که این اموال را شماها ازکجا آورده اید ومگر خمس و زکاتش را به ولی امر و ولی وقیح پرداخت کرده اید؟؟ مردم مبارز ایران دست خالی خالی اند واگر وضعیتی ایجاد شود که بشود مقابله به مثل نمود صددرصد رژیم فاسد وضحاک وپوشالی حکومت جمهوری اسلامی ایران درمدت بسیارکوتاهی سرنگون وبه زباله دانی تاریخ خواهد پیوست. اکثر کارکنان دولت طرفدار رژیم نیستند بلکه از روی اجبار وفشارسرنیزه وتفنگ زنده باد زنده باد شیطان سرمیدهند.

  2. ابله خودتی، چون سپاه پاسداران مزدور به طور مرموزی فروختن اسلحه را شروع کرده اند و اهدافشان ان هست که هم پولی به جیب بزنند و هم ایران را به سوریه تبدیل کنند. البته دومیش را کور خوانده اند چون مردم ایران بسیار زیرک و دانا هستند و خوی وحشیانه هم مانند شما تازی تبارها ندارند.

    پس ما باید با اعتصابات سراسری و نپرداختن پول اب و برق و غیره جلوی کشتارمان را به دست دژخیمان اخوندی بگیریم، و ریشه های اخوندی را برای همیشه از خاک میهنمان در بیاوریم و به زباله دان تاریخ بیاندازیم.

    مرگ بر اخوندهای بی وطن و خونخوار!

  3. دولت ولایت فقیه برای دوام خود به دنبال حمله خارجی بوده و هست ، اکنون به احتمال زیاد می خواهد جنگ داخلی را جایگزین آن کند، در این صورت درگیری فرسایشی و کنترل شده با مردم راهکار اصلی حکومت خواهد بود.

  4. ملت مبارز ایران دست خالی به اعتراض علیه گرانی بنزین به خیابانها آمده اند. اگر دستشان همانند سپاه وبسیج ولباس شخصی ها پر باشد صد البته سقوط این رژیم مفلوک و شداد زودتر رخ خواهد داد. هرچند که طبق گفته پیامبر اعظم: ملکی ( کشوری) به کفر می ماند ولیکن به ظلم نمی ماند( ازبین خواهد رفت ویا سقوط خواهد کرد).

Comments are closed.