یک مقام حکومت ایران ادعا می کند که اسرائیل و ایالات متحده زنان ایران را به بدحجابی می کشانند تا مغزشان معیوب گردد و کودن و بی عقل شوند

مینو اصلانی، مسئول بسیج زنان

مینو اصلانی، مسئول بسیج زنان، در این ادعا خنده دار خویش، از جمله چنین می گوید: «وقتی که این بد پوششی اتفاق می‌افتد کورتون در مغز افزایش پیدا می‌کند و سبب می‌شود سلول‌های مغزی آسیب ببینند». این بانوی محجه که معلوم نیست در کدام دانشگاه بزرگ جهان علم زیست شناسی و اندام شناسی و پزشکی خوانده است، در ادامه این استدلال خود گفت: «به‌صورت علمی می‌توان ثابت کرد که مدیریت تن اینقدر عادی نیست، بلکه برنامه‌ریزی کامل صهیونیست و استکبار جهانی است که انقدر مورد توجه قرار گرفته است و باعث می‌شود فرد از مسائل اصلی غافل شود».

خانم فاضله و محجوبه مینو اصلانی نتیجه گرفته فرمودند: «در جامعه اسلامی ایران، وظیفه زن در خارج از خانه پوشیدن حجاب است و وظیفه او در داخل خانه شوهرداری و خانه داری می باشد».

زنان بشنوند و اطاعت کنند، و گرنه به بهشت نخواهند رفت.

8 دیدگاه‌

 1. “جامعه اسلامی” یا جهنم؟
  مینو، تو که بهشتت را در ایران داشته ای، اما چهل سال گذشته است و هنوز پوشیدن حجاب را شامل وظیفه شناسی زنان لبنان و فلسطین نکرده‌ اید؟!
  در ضمن یافته های پزشکی ات راجع به “کورتون” را به ملا علم الهدا هم تذکر داده ای که به گوش زنان در مراکز سیغه ایش در مشهد و قم هم برساند؟
  خجالت بکشید.

 2. خانم اصلانی، حجاب نداشته ی دختران دانش آموز فلسطینی را در اردوهای تابستانی اشان دیده ای؟ دروغگو پس آنها به کدام بهشت خواهند رفت؟

 3. در کشوریکه Inquisition[1] یا تفتیش عقاید قرون وسطایی حاکم است وقاضی یا Inquisitor آنهم بانوی مانند این و یا یک آخوند زن ستیز و جنایتکار است و با یک حکم کوتاه آدم را محاکمه می کنند و به چلیپا (صلیب) می کشند۰ باید یکی مانند این بیاید و چرت و پرت و یاوه بگوید۰ رضا شاه بزرگ گفته بود: “جامعه ایکه نیمی از مردم آن ( ۵۱٪ زن در ایران) خانه نشین باشد و کار نکند چگونه باید پیشترفت کند۰” ما چهل سال پیش ایست کردیم و از آنزمان هم با سرعت داریم پسرفت می کنیم و چنین رژیمی باید یک سخنگویی مانند خانم مینو اصلانی داشته باشد۰

  [۱] بر طبق متن های آلمانی Inquisition در قرن سیزدهم میلادی در کلیسای کاتولیک رومی شروع شد و تا قرن هیجدهم ترسایی (میلادی) ادامه داشت۰ اروپایی ها آنرا پشت سر گذاشتند ولی ما آنرا تازه شروع کرده ایم۰

 4. بیخود نیست شوهر های اینها با بهانه های مختلف به مثلا زیارت به سوریه ، عراق می روند و روابط خارج از ازدواج دارند. نگاهی به قیافه و هیبت اینها ، تهوع آور است. در وجود خود اینها به خاطر باطن زشت و خوی اهریمنی، زیبایی وجود ندارد ، از حسادت می خواهند زنان واقعی را در کیسه نگه دارند.

 5. منظورش این بود که اگر زلف و ساق و ثم بر باد دادید، تشریف میبرید زندان و اونجا کورتون ( استعاره از سم ) بهتون تزریق میشه و با گردش خون به مغزتون هم خواهد رسید… از صهیونیستها هم ترسناک ترید خانوم ( گراز ). خدایا به حق بزرگیت نجاتمون بده.

Comments are closed.