یک نماینده مجلس شورای اسلامی بار دیگر اسرائیل را به نابودی تهدید کرد

امیر خجسته در راس یک هیئت چهار نفره از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از سفر به بیروت بازمی‌گشت وی در این سفر با نمایندگان ارشد سازمان های ترور فلسطینی و حزب الله لبنان و از جمله ی شیخ نعیم قاسم دیدار کرد

امیر خجسته عضو مجلس شورای اسلامی که خود را رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و فلسطین می نامد پس از دیداری که از بیروت داشت و گفتگوهایی که با سران سازمان‌های تروریستی و حزب الله لبنان انجام داد به خبرنگاران حکومتی گفت که سرزمین های اشغالی در تیررس موشک های حزب الله قرار دارند.

وی افزود اگر رژیم صهیونیستی دست از پا خطا کند می داند که در محاصره نیروهای مقاومت است و نابود خواهد شد.

امیر خجسته در راس یک هیئت چهار نفره از نمایندگان مجلس شورای اسلامی از سفر به بیروت بازمی‌گشت وی در این سفر با نمایندگان ارشد سازمان های ترور فلسطینی و حزب الله لبنان و از جمله ی شیخ نعیم قاسم دیدار کرد.

امیر خجسته گفت که شیخ قاسم هشدار داده که موشک های نقطه زن آن سازمان قادر است اسرائیل را به آسانی نابود کند.

امیر خجسته در ضمن فاش ساخت که رژیم ایران موشک هایی را در عراق- سوریه و لبنان  ذخیره کرده که شماری از آنها را در اختیار گروه تروریستی حماس نیز قرار داده است.

امیر خجسته به خبرگزاری ایرنا گفت اگر اسرائیل دست از پا خطا کند موشک های مستقر در عراق- سوریه- لبنان و نوار غزه این کشور را نابود خواهد کرد.

منابع امنیتی و نظامی اسرائیل ماه گذشته فاش ساخته بودند که رژیم ایران یک پایگاه پرتاب موشک در خاک عراق برپا ساخته که ممکن است مورد حمله هوایی اسرائیل قرار گیرد و نابود شود.

حکومت ایران همچنین می کوشد سوریه را به پایگاه دست‌اندازی علیه اسرائیل مبدل سازد.

حزب الله لبنان می گوید که ۱۳۰ هزار موشک و راکت برای نابودی اسرائیل در اختیار دارد.

فرمانده سپاه شمال اسرائیل که دوران خدمت او در این روزها به پایان رسیده در یک مصاحبه رسانه ای گفته بود که ارتش اسرائیل قادر است در کوتاه ترین مدت همه ذخایر موشکی و تعرضی گروه‌های ترور در چهار جهت کشور را نابود کند.

او گفت که جنگ ممکن است طولانی باشد اما در مورد تعرض گروه های تروریستی به مردم بسیار کوتاه خواهد بود.

سخنان امیر خجسته در واقع اعتراف به ادامه فتنه گری های حکومت ایران و مسلح ساختن گروه‌های تروریستی  به موشک ها و سلاح های دیگر است که هدف از آن نابودی اسرائیل می‌باشد و این در حالی است که محمد جواد ظریف بارها ادعا کرده که رژیم ایران قصد تعرض به کسی را ندارد و حسن روحانی نیز ادعا کرده که ایران فقط برای دفاع از خود به توان موشکی مجهز می گردد.

هیئت اعزامی ایران به بیروت در اقامتی دو روزه با سران و بلندپایگان اکثر سازمان‌های ترور فلسطینی و حزب الله لبنان و از جمله با شیخ نعیم قاسم معاون دبیرکل حزب الله لبنان نیز گفتگو کرد.

رژیم ایران بارها ادعا کرده و زبان به تهدید گشوده است که اگر از اسرائیل خطای سر بزند نابود خواهد شد اما هرگز نگفتند که  منظورشان از خطا چه می باشد.

نیروی هوایی اسرائیل در دو سال اخیر بیش از یک هزار هدف نظامی حکومت ایران در سوریه را نابود کرده است.

امیر خجسته گفته بود اکنون رژیم صهیونیستی اسرائیل در محاصره نیروهای مقاومت قرار دارد و افزوده بود از یک طرف با حماس و از طرف دیگر با حزب الله لبنان- سوریه و عراق روبه‌رو است.

وی گفته بود که اسرائیل به خوبی توجه دارد که اگر دست از پا خطا کند موشک های مقاومت آن کشور را نابود می‌کند.

6 دیدگاه‌

 1. اقای نتانیاهو بنا بفرض محال اگر حماس و حزب……و…دفعتا به موشک باران شروع کنند اسرائیل چه باید بکند. لطفا امادگی اسرائیل را بالا ببرید.

 2. امیر تروریست (ای مگس) نماینده ارتجاع مافیایی: عرصه سیمرغ (اسراییل) نه جولانگه توست، عرض خود می‌بری و زحمت اسراییل می داری.

 3. یاد داشتی به تمامی نیروهای مسلح و با شرف کشورعزیزمان ایران

  با درود بر شما که خون و شرف و وجودتان را فدا و فنای کشور و ملت ایران میکنید. من هم مثل شما یک ایرانی هستم و کشورم را دوست میدارم. نگران کشور و سرنوشت مردم ایران هستم. اگر از رادیو صدای اسرائیل برای ارسال پیام به شما عزیزان استفاده میکنم , بدان دلیل است که محلی بهتر برای صحبت با شما پیدا نکرده ام. مطبوعات و رسانه های ایران همه در دست ستمگران , غارتگران و خائنین به کشور است. هرگز خود را از مردم جدا ندانید و هرگز تصور نکنید که مردم این سرزمین کمتر از شما به فکر خدمت به سرزمین آبا و اجدادیمان ایران است .

  اینها قبل از هر چیز مملکت ما و ایران زمین را ویران کردند و هنوز به آرزوی ویرانی اسرائیل امیدوارند.

  بدانید , همه آنهائیکه در حوزه های علمیه خود را روحانی مینامند , عناصر بی خاصیت و بی اثری هستند که در دستان همین حاکمین غارتگر به مزدورانی تبدیل شده اند تا افکار مردم را به سمت و سوی خودشان جلب کنند و مردم را فریب دهند.

  عزیزان و سربازان وطن , حفاظت از تمامیت ارضی کشور و حفاظت از شرف و ناموس ایران به عهده و وظیفه شماست . این حاکمان همه چیز ما را ربوده اند . این حاکمان , گروهی نادان و خرافه پرست هستند که در دستان بازارایان فاسد و خائن قرار دارند و کشور را به نابودی کشانده اند.

  میگویند ما برای رفاه و آسایش قیام نکردیم. میگویند ما برای اعتلای اسلام قیام کردیم.
  اینها همه دروغگو و فاسدند.
  اسلام بدون مسلمان معنا ندارد.
  خمینی در اوائل انقلاب گفت , اسلام یعنی آخوند و آخوند یعنی اسلام .
  اسلام از نظر اینها همین آخوندهای بی خاصیت , بی سواد و خرابکارند.

  اسلام بدون مسلمان معنا ندارد. باور کنید مردم بواسطه همین حاکمین دروغگو و خیانتکار , در حال رها کردن اسلام هستند. اگر میخواهید برای حفظ اسلام قیام کنید , جهاد کنید و شهید شوید , اول باید ریشه جهل و خرافه پرستی و خیانت را از درون کشور بخشکانید.

  این حکومت در دستان گروهی فاسد و دنیاپرست و غارتگر است . در مملکتمان چهل سال است که جز جنگ و سیل و زلزله و خشکسالی و طوفان و گرد و خاک و بیماری و بیکاری و فقر و فلاکت و تحریم و ملخ , چیزی حکومت نمیکند.

  این حکام جمهوری اسلامی درست میگویند که برای رفاه مردم انقلاب نکردند. آنها دقیقا انقلاب را به راه انداختند تا رفاه را از مردم بگیرند و فقر و فلاکت و مرگ و نیستی را به جان مردم بیاندازند.

  ببینید مملکت چقدر بدبخت و فلاکت زده شده است که یک انسان خیانتکار بنام محمود احمدی نژاد که یک فرد روانی و آدم کش است , دارد به مردم درس تاریخ میدهد و اخیرا هم گفته است که این انگلستان بود که در ایران انقلاب را به راه انداخت.
  چه کسی است که نداند این مردم از روی ساده دلی و اعتماد به گروهی خیانتکار به این فلاکت و بدبختی دچار گردید؟

  جناب سردار سپاه و جناب امیر ارتش , شما اگر میفهمید و ساکت هستید , بدانید که با این خیانتکاران هیچ فرقی ندارید. ما شما را ایرانی نمیدانیم اگر رنج و بدبختی مردم برای شما اهمیتی نداشته باشد. ما شما را وطن پرست نمیدانیم اگر بخواهید بر گروهی حکام و بی سواد و بی غیرت تعظیم کنید. ما شما را مسلمان نمیدانیم اگر در برابر فقر و بیکاری و بیماری و مصیبت مردم ایران ساکت و عاجز نظاره گر باشید.

  مطمئن باشید مردم با شما هستند , اگر شما هم با مردم باشید.
  کشور و مام وطن , این ایران همیشه جاوید , به شما شرافتمندان و سربازان وطن چشم امید دوخته است . بساط خیانتکاران و دزدان و غارتگران را برچینید.

  باور کنید من هم یک ایرانی مثل شما هستم. اما خائن نیستم . من نگران سرنوشت مردم و کشورم هستم. من بیسواد و کم سواد و خرافه پرست نیستم. من یک وطن پرست و عاشق کشور و مردم کشورم هستم. از جنگ بیزارم و شرافت و شوکت کشورعزیزم ایران را میخواهم. میخواهم مثل یک انسان معمولی باشم و پیام عدالت و فرهنگ و صلح را به جهانیان برسانم . فکری به حال این مردم بیچاره و کشور بکنید , قبل از اینکه خیلی دیرشود.

 4. امیرخجسته در انتظار پیشرفت ها و گرفتن مناصب و پستهای خیلی بالاتر و بیشتر برای خودت و بچه هایت وفامیل و وابستگانت هستیم ولیکن خاک عالم برسرت که دورکعت نماز دروغین میخوانی و صندلی نمایندگی را در مجلس اشغال کرده ای و مفت حقوق میگیری که بگویی موشکهای مقاومت وحماس میتواند اسرائیل را و ملتش را نابود کند این شد مسلمانی؟؟ تو بیا درد بی درمان جامعه خودت را و فلاکت ملت خودت را از طریق تصویب لوایح قانونی در مجلس برطرف کن . توبیا پلی بساز برای ملت خودت و نمی خواهد که تلاش کنی وثروتهای ملی را از طریق کمکهای نقدی وارسال مهمات وموشک بهدر بدهی. پول آنها میتواند تمامی بچه های ایران زمین را که شیر خشک و تغذیه مناسبی ندارند جبران کند. بیشعور کی میخواهی به شعور برسی حتی نماینده هم که شدی فقط حقوق ومزایای میلیونی بالا رفت و پز دادنت به مردم اما دریغ از ذره ای فهم و شعور ودلسوزی برای رفاه ملت خودت نه ملت لبنان وسوریه ویمن و ونزوئلا و… اول بچه های این سرزمین و درضمن اگر مرگ خوب است وشعار روزتان قرارداده اید چرا برای همسایه تان مرگ آرزو دارید؟

Comments are closed.