یک نماینده مجلس گفت: آقای روحانی! سفره خالی مردم که خنده ندارد 

صدیف بدری نماینده مجلس در  تذکری شفاهی،به حسن روحانی گفت: چندین ماه است که قطار گرانی مردم به ویژه اقشار ضعیف جامعه را زیر می گیرد و دولت نه تنها در توقف و کاهش سرعت آن ناتوان است بلکه با سوء مدیریت خود باعث شتاب و سرعت قطار گرانی ها می شود.

وی در ادامه افزود:  آقای روحانی! در روزهایی که مردم برای تأمین مایحتاج خود تحت فشار هستند و بازار به حال خود رها شده است، آرامش و لبخند شما و دیگر اعضای دولت یادآور یک ضرب المثل است که می گوید فرد سیر هرگز حال و روز گرسنگان را درک نمی کند.

این نماینده مجلس در ادامه گفته است : در حال حاضر گوشت، مرغ و میوه برای طبقات ضعیف جامعه تبدیل به آرزو شده است و سفره های مردم هر روز خالی تر می شود که این نشان دهنده کارنامه ضعیف دولت است آن وقت شما به مردم می خندید؟!.

بدری گفته است : صف های طولانی مردم برای خرید کالاهای  اساسی اسف بار است و سوال ما از دولتمردان آن است که آیا این صف ها را نمی بینید؟ قرار بود مردم از درآمد سرشار شوند اما در شرایط کرونایی باید ساعت ها در صف مرغ و تخم مرغ بایستند

. وی تاکید کرد: کرونا و گرانی هدیه دولت در روزهای قبل از عید به مردم بود و متأسفانه دولت همچنان به این بازی ادامه می دهد و بهتر است دیگر به این بازی پایان دهد.

یادآور می شود ، مجلس نیز که خود را نماینده مردم ایران می دانند در روزهای آغازین شروع مجلس به مردم وعده دادند که به مشکلات مردم رسیدگی می کنند و سفره تهی دستان را پر می کنند