یک نماینده مجلس گفت که خود رژیم نیز به لایحه مبارزه با فساد مالی نیاز دارد

نایب رییس مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: مبارزه با کوه خواری، زمین خواری، رانت خواری و قاچاق با شفافیت اطلاعات اصلاح می شو

مسعود پزشکیان نایب رییس مجلس حکومت  می گوید ایران برای مقابله با فساد FATF داخلی ایجاد کند.

پزشکیان در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت، گفت: عده ای با  پیوستن ایران به FATF، مخالف اند، این افراد می گویند که با تصویب FATF  اروپا و آمریکا به صورت نقطه زن متوجه می شوند که منابع پولی در ایران کجاست و با آن چه کرده ایم.

پزشکیان افزود: چرا در داخل کشور سیستم اصلاح و شفاف نمی شود؟

وی گفت: همه ادعا می کنند که ضد فساد، رانت و قاچاق هستند و همچنین تاکید می کنند FATF اطلاعات را در اختیار دشمن می دهد، حال این سوال مطرح می شود چرا FATF داخلی ایجاد نمی کنند که با دزدها، رانت خوارها و رشوه گیران مبارزه شود.

پزشکیان تاکید کرد: تا زمانی که سیستم اصلاح نشود مبارزه با فساد و زمین خواری در حد شعار باقی می ماند و تمامی این مباحث در هاله ای ابهام باقی می ماند در حالی که باید مبارزه  با این موارد را نقطه زن کرد.

نایب رییس مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: مبارزه با کوه خواری، زمین خواری، رانت خواری و قاچاق با شفافیت اطلاعات اصلاح می شود.

علی خامنه ای بارها از لزوم مباررز با فساد مالی سخن گفته اما نه تنها حکومت اقدامی نکرده است بلکه دزدی ها و اختلاس ها و رانت خوارها بیشتر هم شده است به قول مردم ایران شکایت دزد را به دزد می کنند