یک کارخانه اسرائیل دو هزار جفت کفش طبی به کودکان جنگ زده سوریه اهدا می کند

شرکت اسرائیلی تولید کفش های طبی که دو هزار جفت کفش به کودکان سوریه اهدا می کند

اسرائیل به کمک های انسان دوستانه به نکون بختان جنگ در سوریه ادامه می دهد. یک کارخانه تولید کفش در اسرائیل اعلام کرد که برای کودکان یتیم در سوریه و یا خانواده هایی که دچار مصیبت شده اند، دو هزار جفت کفش بهداشتی برای کودکان اهدا می کند.

شرکت اسرائیلی “طِوَع نانوت” Teva Naot یکی از کمپانی های مشهور جهانی است که برای کودکانی که دارای مشکل راه رفتن هستند و پای آن ها و به ویژه کف پایشان دچار انحراف می باشد، کفش های بهداشتی تولید می کند.

دو هزار جفت کفش از این نوع توسط سازمان های بشردوستانه، از جانب کمپانی اسرائیلی به مردم سوریه اهدا می شود

اسرائیل در سال های اخیر بیش از سه هزار نفر از زخمی شدگان جنگ خانگی در سوریه را به طور رایگان در بیمارستان های خود مورد درمان قرار داده است. اسرائیل همچنین به اهالی شهرک ها و آبادی های سوریه که در نزدیکی مرز قرار دارند آذوقه و وسایل می رساند.

در ماه گذشته نیز هنگامی ده ها هزار نفر از آوارگان سوری از نقاط جنگ زده جنوب آن کشور گریختند و در نزدیکی مرزهای اسرائیل پناه گرفتند، ازکمک های انسان دوستانه اسرائیل برخوردار شدند.

این کمک ها در حالی صورت می گیرد، که خود رژیم بشار اسد در سوریه، با همکاری سپاه قدس و ارتش روسیه، به کشتار مردمِ به پاخاسته سوریه ادامه می دهند.

یک دیدگاه

  1. فقط ۲هزار جفت کفش؟!!!!خب مجبورتون که نکردند خیرات کنید،لااقل بنویسید به تعداد نیازمندان…ما تو یک حرکت ۹میلیارد گم میکنیم داداش

Comments are closed.